Naše partnerské mesto Veselí nad Moravou má nové vedenie. Poslanci mestského zastupiteľstva, ktorým dali dôveru obyvatelia v októbrových komunálnych voľbách, zvolili za starostu právnika a vysokoškolského pedagóga Petra Kolářa. Doteraz pôsobil ako vicestarosta. Vo funkcii nahradil Miloša Kozumplíka, ktorý viedol Veselí ako starosta od roku 2010. Vicestarostami nášho partnerského mesta sú Pavel Bouda a Petr Kolařík.
Text: -lp-, foto: Jakub Zbořil, Veselí nad Moravou

Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej
Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…
Športové hry malackej mládeže 2026
(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…