Naše partnerské mesto Veselí nad Moravou má nové vedenie. Poslanci mestského zastupiteľstva, ktorým dali dôveru obyvatelia v októbrových komunálnych voľbách, zvolili za starostu právnika a vysokoškolského pedagóga Petra Kolářa. Doteraz pôsobil ako vicestarosta. Vo funkcii nahradil Miloša Kozumplíka, ktorý viedol Veselí ako starosta od roku 2010. Vicestarostami nášho partnerského mesta sú Pavel Bouda a Petr Kolařík.
Text: -lp-, foto: Jakub Zbořil, Veselí nad Moravou

Dárius šokoval konkurenciu
Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta
Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…