1. 7. 2015
Nová riaditeľka ZUŠ

Primátor mesta Juraj Říha uviedol v stredu 1. júla do funkcie novú riaditeľku Základnej umeleckej školy Líviu Spustovú.  Zaželal jej, aby sa jej v práci darilo a aby sa škola posúvala vpred.

Lívia Spustová: „Ako prvé chcem teraz v lete zistiť, aké má škola materiálno-technické vybavenie a priestorové možnosti a rada by som dala budovu vymaľovať. Svojich kolegov v ZUŠ poznám, keďže sme spolupracovali už aj predtým. Aj preto sa teším na spoluprácu a verím, že škola pôjde míľovými krokmi dopredu.“ Primátor sa poďakoval aj doterajšej riaditeľke Eve Zaicovej, ktorá zostáva pracovať ako pedagóg v ZUŠ.

Lívia Spustová, DiS. art., je absolventkou Tanečného konzervatória a VŠMU. Ako tanečníčka pôsobila v balete Štátneho divadla v Banskej Bystrici a na Novej scéne v Bratislave. Jej tanečné umenie mali možnosť spoznať ľudia takmer na celom svete – o. i. sa predstavila v Rusku (Moskva, St. Peterburg), Nemecku (Berlín) či Rakúsku (Mörbisch). Pred nástupom do pozície riaditeľky ZUŠ v Malackách pracovala ako riaditeľka súkromnej ZUŠ v Bratislave.

Text, foto: -lup-

Ďalšie
Spoločnosť
30. 11. 2023
Nový podcast MALACKY NAHLAS - prvý diel

Milí Malačania, začíname s novým podcastom MALACKY NAHLAS. Budeme sa v ňom venovať dôležitým a…

Zobraziť celý článok
Doprava
Rozvoj
29. 11. 2023
Rekonštrukcia Ulice Martina Benku bude pokračovať na jar

Bratislavská vodárenská spoločnosť už skončila kompletnú rekonštrukciu vodovodu a kanalizácie na…

Zobraziť celý článok