13. 4. 2012
(Ne)známe osobnosti - vernisáž výstavy fotografií

Vernisáž výstavy veľkoplošných čiernobielych fotografií, ktoré poslúžili aj ako predloha na kalendár mesta s názvom (Ne)známe osobnosti, sa uskutočnila v galérii MCK vo štvrtok 12. apríla. Steny galérie zdobia portréty slávnych osobností. Nie tých skutočných, ale štylizovaných. Odborní vizážisti a maskéri pripravili klientov organizácie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím Vstúpte, n. o., pre objektív fotografa Richarda Guzmána. Výsledok je prekvapivý! Výstava v MCK potrvá do 30. apríla a môžete ju navštíviť v pracovných dňoch okrem pondelka od 9.00 do 17.00 h a cez víkend od 14.00 do 17.00 h.

Radosť z úspešného projektu vyjadrila pred všetkými Hanka Sýkorová zo Vstúpte, n. o., vo veršovačke, ktorú na túto príležitosť pripravil (ako už neraz) jej starostlivý otec. Posúďte sami:

„Tešíme sa, že ste prišli na tú našu výstavu, budeme mať spolu s vami veľmi dobrú náladu. Nájdete tu veľké „hviezdy“, veľa krásy na fotkách, nafotil ich aj náš Michal na tých svojich potulkách. Všetci sme sa tešili na kalendár nový, báli sme sa, že budeme z neho „kukať“ ako dáke sovy.

Veľmi sme si užívali naše veľké fotenie, čakali nás kostymérky, fotograf i líčenie. Teraz sme my – veľké hviezdy, vystavení pred Vami, doteraz sme mnohým ľuďom boli trochu neznámi. Kalendár má veľký rozmer, patrí nášmu mestu, touto peknou spoluprácou si dláždi svoju cestu.”

Text, foto: T. Búbelová

Ďalšie
Mestská polícia
Práca
Oznamy
3. 2. 2023
Mestská polícia Malacky prijme príslušníka

Mesto Malacky vyhlasuje prijímacie konanie na obsadenie miesta – príslušník Mestskej polície…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Spoločnosť
2. 2. 2023
Karnevalová paráda v Cvečku

Novučičké priestory Komunitného centra pri Cvč privítali v piatok 27. januára všetky…

Zobraziť celý článok