V piatok 18. 1. popoludní pracovníci MsÚ na Kláštornom námestí osadili a zabetónovali päť tyčových držiakov na odpadkové koše. Žiaľ, na pôvodnom mieste nestihli ani zatvrdnúť. Niekto si zrejme potreboval skúšať „silu a odvahu“, štyri držiaky z betónu vytrhol a jeden dokonca ukradol.
Mestská polícia skúma záznamy z kamerového systému, no zároveň vyzýva prípadných svedkov vandalského činu, aby sa ohlásili na telefónnu linku MsP – 159.
Športové hry malackej mládeže 2026
(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…