Boxeri Alpha Boxing Club Malacky sa dostali do reprezentačných nominácií na najbližšie medzinárodné podujatia. Rozhodol o tom Výkonný výbor Slovenskej boxerskej federácie.
Na medzinárodný turnaj do chorvátskeho Záhrebu (9.-13.10.2024) s reprezentáciou SR vycestoval Dominik Šíra, ktorý štartuje v kategórii žiakov do 52 kg.
Na majstrovstvá sveta starších dorastencov (22. 10. – 3. 11. 2024) do Budvy (Čierna Hora) vysiela Slovensko päť boxerov, medzi ktorými budú aj naši Adam Taro (75 kg) a Rastislav Hanisko (71 kg). Ďalším členom výpravy bude náš tréner Peter Šíra. Na šampionát sa registrovalo 380 boxerov z 52 krajín.
Ďakujeme federácii za dôveru a príležitosť a veľké poďakovanie patrí aj našim partnerom, ktorí pri nás stoja a podporujú našu činnosť.
Alpha Boxing Club Malacky
Prezident v Malackách
Zatiaľ každý prezident, ktorého mala Slovenská republika, zavítal do Malaciek. Po Michalovi…
Holokaust a umelá inteligencia. Moderná výučba dejepisu
Dejepis nemusí byť len o faktoch, menách, názvoch a dátumoch. Ak sa k nim pridajú moderné…