19. 5. 2014
Národná beachvolejbalová liga aj za účasti Malačanov
Na úvodný turnaj sezóny rekordná účasť a skvelá premiéra nového bratislavského organizátora NBL. Do bratislavského areálu Petra Vargu pri petržalskom Draždiaku zavítalo v sobotu v mixovej kategórii spolu 29 dvojíc (v „áčku“ 14, v „béčku 15). Turnaja sa zúčastnili viaceré dvojice zo vzdialenejších miest – svoje zastúpenie mali Malacky, Skalica, Dunajská Streda, Nitra, Liptovský Hrádok, Žilina či Banská Bystrica. „Som rád, že za NBL ľudia neváhajú merať aj viac ako 100km cesty. Do 100% kapacity turnaja chýbali tri dvojice, čo je v tomto čase, keď sa letná sezóna ešte len rozbieha, veľmi dobrá vizitka nového bratislavského organizátora NBL,“ hodnotil na úvod Radovan Laco, spoluzakladateľ NBL a supervízor turnaja.

Na úvodnom turnaji sme mali zastúpenie troch dvojíc.

Dvojice Malačanov:
Virgovičová, Husár 9-12. miesto
Šipová, Rozbora  9-12. miesto
Haringa, Slezáková 2. miesto

TURNAJ MIX A

UMIESTNENIE
1.         Duchcomil (Ma. Hauer, Jančurová)
2.         Neblok, za blok (Haringa, Slezáková)
3.         O 5 minút 12 (Görčová, Kramoriš)

TURNAJ MIX B

UMIESTNENIE
1.         Vunč-punč (Mi. Hauer, I. Kubicová)
2.         Longman (Lennaerts, Sokol)
3.         🙂 (Cihoň, Urmínová)

Uplynulý víkend sa uskutočnil ďalší turnaj v rámci NBL a to priamo v rodisku tejto beachvolejbalovej série v Nitre pod palcom hlavných organizátorov Miša Ivana a Rada Laca. Ako vždy kvalitne pripravený turnaj na mestskom kúpalisku pod hradom bol zárukou skvelej zábavy a výkonov hráčov. Zábavu zabezpečoval okrem organizátorov a hráčov skvelý DJ a podávali sa miestami na úvod leta neuveriteľné výkony. Malačania prišli do Nitry s veľkou výpravou a to až štyrmi dvojicami. Dvojica Vašek, Tokošová a Lukáč, Haringová doplatili na to, že to bol pre nich len prvý turnaj na piesku a proti dvojiciam, ktoré neustále trénujú na piesku nepostupili do štvrťfinále z veľmi ťažkej skupiny.

V druhej skupine sme mali zastúpenie dvojicou Virgovičová, Husár, ktorí postúpili zo skupiny z druhého miesta a tak sa kvalifikovali svojimi zlepšenými výkonmi do štvrťfinále. Tu však narazili na ,,svojich” dvojicu Haringa, Slezáková a po ťažkom boji prehrali 1:2 a do semifinále tak putovali po nevýrazných výkonoch v skupine Haringa, Slezáková. Tí sa akoby konečne prebrali, v semifinále zdolali víťazov svojej skupiny a potom vo finále hladko domácu dvojicu Lanča, Hradecká a po druhom mieste z Bratislavy, tak vystúpili o stupienok vyššie v Nitre a stali sa víťazmi druhého turnaja.

TURNAJ MIX A

UMIESTNENIE
Umiestnenie-Dvojica
1. miesto (Haringa,Slezáková )
2. miesto (Lanča,Hradecká )
3. miesto Škandál (Lennaerts, Novodomský)

TURNAJ MIX B

UMIESTNENIE
1. miestoWasabi (Kögel, Némethová)
2. miestoTrinitrotoluén (TNT) (Lenčová, Bódi)
3. miestoČerešničku, čerešňu poprosím, dve (Kubovič , Gregušová )

Tešíme sa na ďalšie skvelé turnaje a nezabudnite 21. 6. sa vidíme na Rudave v Malých Levároch a bude to skvelý zážitok 🙂

-MH-
Ďalšie
Kultúra
24. 5. 2024
Tomáško Hindra v seriáli TV Markíza

V Malackách sa to veru hereckými talentmi len tak hemží. Vedeli ste, že Tomáško zmarkízackeho…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Kultúra
24. 5. 2024
Hrnček z Malaciek pre Kaisera s Lábusom

Návšteva Stovežatej, Divadlo Kalich a trochu šťastia Kto by nepoznal obľúbených hercov…

Zobraziť celý článok