15. 4. 2020
Nakreslite alebo napíšte, ako ste pomohli slabšiemu kamarátovi

Využite voľný čas kreatívne a zapojte sa do prvého ročníka okresnej literárnej a výtvarnej súťaže na tému Ako som pomohol svojmu kamarátovi, alebo spolužiakovi, ktorý je niečím iný (slabší, chorý, menší, znevýhodnený). Súťažiť môžu všetci žiaci základných škôl v okrese Malacky.

Žiaci prvého stupňa (1.- 4. ročník) súťažia s výtvarnými dielami. Ich úlohou bude nakresliť obrázok, ako pomohli slabším spolužiakom či kamarátom. Všetky diela musia byť vyhotovené ručne.

Žiaci druhého stupňa (5. – 9. ročník) opisujú formou poézie alebo prózy svoj čin, keď pomohli zraniteľnejším.  Súťažné práce musia byť napísané ručne (nie na počítači, písacom stroji alebo inom zariadení). Minimálny rozsah príbehu je 100 slov, pri básničke 20 riadkov.

Do súťaže sa žiaci prihlasujú elektronicky. Vyhotovené diela naskenujte alebo odfoťte a zašlite na mailovú adresu vašej školy, prípadne na mailovú adresu CVČ cvcmalacky.riaditelka@gmail.com alebo na mailovú adresu Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny Malacky juraj.moravcik2@upsvr.gov.sk. Jednu fotografiu môžete zhotoviť aj počas vytvárania práce. Súťažné diela nezabudnite označiť menom autora, v maili uveďte aj vekovú kategóriu, adresu školy, dátum vyhotovenia súťažnej práce  a názov diela. Uzávierka súťaže je 30. septembra.

Vyhrať môžete zaujímavé vecné ceny a sladkosti.

PODROBNÉ INFORMÁCIE (.pdf)

PODROBNÉ INFORMÁCIE – VERZIA PRE DETI (.pdf)

-red-

Ďalšie
Spoločnosť
21. 3. 2023
Farebný deň

21. marec je Svetovým dňom Downovho syndrómu. Ľudia si vtento deň obliekajú ponožky rôznych…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Školstvo
21. 3. 2023
Zápis do 1. ročníka základných škôl

Mesto Malacky a riaditeľstvá základných škôl v Malackách oznamujú, že zápis na plnenie…

Zobraziť celý článok