5. 2. 2008
Najlepší volejbalisti 2007

Od 2. februára pozná verejnosť mená najlepších volejbalistov pre rok 2007. Volejbalový oddiel TJ Strojár, ktorému predsedá Ing. Dušan Rusňák, vyhlásil na slávnostnom galavečere v SD MCK víťazov hneď v niekoľkých kategóriách. Medzi dievčatami do 18 rokov zvíťazila Miroslava Reháková. Medzi chlapcami sa na prvú priečku prebojoval Filip Polák. V plážovom volejbale boli ocenení súrodenci Michalovičovci. Lucia, ktorá v uplynulom roku úspešne reprezentovala na majstrovstvách Európy, a jej brat Peter. Zmiešaný beachvolejbalový tím zatiaľ netvoria, ale nič nie je vylúčené.

 

Primátor Jozef Ondrejka, ktorý osobne zablahoželal víťazom, prezradil, že volejbal sám ako dorastenec za Malacky hral. „Je môjmu srdcu najbližší. Považujeme ho za najinteligentnejší šport,“ odpovedal na otázku moderátora Milana Hrica. Najlepšou volejbalistkou sa stala Denisa Dorková, ktorá sa teraz už viac venuje učiteľskému povolaniu. Jedna kapitola histórie malackého ženského volejbalu v extralige sa skončila v minulom roku, keď Malacky odpredali licenciu Bratislave. Za najlepšieho volejbalistu vyhlásili Martina Janíka.

 

Absolútnym víťazom ankety sa stal Milan Haba alias „Arny“. Ten na seba prezradil, že po takmer štvrťstoročí zavesí volejbal na klinec a z extraligovej súťaže ako hráč odchádza. M. Habu na ďalšie účinkovanie už neprehovorili ani tréneri, ktorých prácu takisto počas večera symbolicky ocenili spoločným titulom „najtréner“. Dušan Rusňák bol svojimi športovými kolegami vyhlásený za najlepšieho prezidenta VO TJ Strojár. Podujatie sa uskutočnilo aj pri príležitosti 70. výročia malackého volejbalu, keďže sa história tohto športu začala podľa D. Rusňáka v roku 1938 na gajarskom vŕšku.

 

Dvojhodinové vyhlasovanie spestrili tanečnice  z TŠ Saltatrix, hudobné vystúpenie Setback a v úlohe gitaristu a speváka sa predstavil Vlado Handl, tréner atlétov z AC Malacky.
Ďalšie
Šport
12. 6. 2024
Patrik Koch si zahral NHL, v zámorí zostáva

Hokejového obrancu a rodáka z Malaciek Patrika Kocha čaká sťahovanie. Jeho klub Arizona Coyotes,…

Zobraziť celý článok
Služby
Oznamy
11. 6. 2024
Zberný dvor na Partizánskej bude zatvorený

Od piatku 14. júna do stredy 19. júna bude zberný dvor na Partizánskej ul. ZATVORENÝ.V prípade…

Zobraziť celý článok