Futbalisti FC Žolík Malacky vstúpili do sezóny v III. lige západ domácou remízou s tímom ŠKF Sereď. O prvý presný zásah v novej sezóne sa postaral Marek Ambra. Na Malacky už v stredu čaká pohárová výzva, keď sa od 17:00 predstavia na ihrisku štvrtoligového FC Rohožník. V prípade postupu cez súpera z nášho okresu v ďalšom kole pohára vyzvú víťaza súboja Báhoň – Pezinok.
-mb-/foto: FC Malacky FB
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…
Malacky na európskej cyklomape
Deti aich rodičia, žiaci, študenti, manažéri, seniori – tých všetkých stretávame vmeste na…