11. 6. 2009
Na Streetfest aj s deťmi

Kontakt StreetFest Malacky sa rozrastá do veľkoleposti. Festival bude zábavou a podujatím úplne pre všetkých, lebo organizátori chcú prilákať všetky vekové skupiny, nielen mladých a športovcov. Mysleli aj na najmenších, a preto sa rozhodli pripraviť veľký Detský svet. V časti areálu (mapka www.streetfest.sk) vyhradili veľkú plochu s atrakciami pre deti, ale i pre dospelých.

Deti sa môžu tešiť na skákací hrad s muchotrávkami, veľkú šmýkľavku, nafukovací svet so skákadlami a preliezačkami a samozrejme aj na niekoľkometrovú lezeckú stenu. Bude pripravený aj elektrický býk, chlapi si budú môcť zmerať sily na boxeri, kopáku a nebude chýbať ani kladivo na ťažké údery len pre najväčších silákov. V Detskom svete bude stena na maľovanie s kriedami a bude sa súťažiť o festivalové ceny.

Súčasťou bude aj tetovací detský kútik a celý svet bude fungovať ako babysiting v nákupných centrách, kde bude o deti účastníkov postarané. Ak budú mať rodičia starosť, môžu si posedieť v blízkosti v stánkoch pod slnečníkmi alebo na tráve. Stánky budú predávať atrakcie, cukrovú vatu, zmrzlinu, cukrovinky a medovníky. Pre rodiny s deťmi pripravili organizátori rodinnú vstupenku s veľkou zľavou (www.streetfest.sk).

Detský svet bude fungovať v sobotu 4. 7. ráno od 10.00 h. Deti do výšky 120 cm majú vstup na podujatie úplne zdarma.          

-ts-

 

Ďalšie
Doprava
29. 9. 2023
Prichádza nové dopravné značenie pre chodcov

Kpriechodom pre chodcov pribudnú miesta na prechádzanie Aktuálne stavebné úpravy na hlavnej…

Zobraziť celý článok
Samospráva
29. 9. 2023
Zastupiteľstvo: nové námestie, nová pediatrická ambulancia, dotácia pre…

Vo štvrtok 21. septembra rokovali poslanci mestského zastupiteľstva. Na programe boli ekonomické…

Zobraziť celý článok