28. 12. 2012
Na Silvestra na bicykli

Milovníci turistiky a cyklistiky každý rok zdolávajú na Silvestra vrchy Malých Karpát. Inak tomu nebude ani tento rok. Občianske združenia Zenit sk, SCK Záhorák a Zväz mladých organizujú CYKLOSILVESTER 2012 /výšľap na bicykli na Vysokú/.

Spoločný  štart je 31. decembra o 9.00 hod z  parkoviska pred športovou halou Malina. Na výber sú tri trasy podľa zdatnosti či chute účastníkov:

I.   etapa: Malacky- Pernek – Kychyňa 
II.  etapa: Kuchyňa – Vývrat – sedlo Humbálka – vrch Vysoká
III. etapa: Vysoká – Vývrat – Kuchyňa žel. stanica –  Rakárenská – Malacky

Ak preferujete pešiu turistiku, nie je problém. Jednoducho stretneme sa na Vysokej a poriadne to tam oslávime.

Všetci ste vítaní!!!

foto: internet

CYKLOSILVESTER 2012 – plagát

Ďalšie
Šport
25. 6. 2026
Športové hry malackej mládeže 2026

(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…

Zobraziť celý článok
Oznamy
Aktuality
24. 6. 2026
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru

Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…

Zobraziť celý článok