Na Malom námestí prišlo k úprave dopravného značenia a striktne sa stanovili parkovacie miesta.
S reguláciou parkovania sa začalo na podnet mestských poslancov. Obyvatelia tejto lokality sa sťažovali na komplikovaný prejazd, ba dokonca jeho nemožnosť.
Osadené bolo zvislé a vodorovné dopravné značenie. Mestská polícia v Malackách bude vodičov, ktorí budú naďalej nesprávne parkovať, do 13. 3. 2014 len upozorňovať. Po tomto dátume však budú mestskí policajti udeľovať pokuty v rámci platnej legislatívy.
Text, foto: -naty-
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…
Malacky na európskej cyklomape
Deti aich rodičia, žiaci, študenti, manažéri, seniori – tých všetkých stretávame vmeste na…