31. 7. 2013
Na Dohodu mieria aj Horkýže slíže
Už túto sobotu (3. 8.) Zámocký park v Malackách ožije hudbou a neviazanou zábavou. Na stretnutí organizátorov s pracovníkmi mesta odznela dobrá správa, že program nečakane obohatí aj známa kapela Horkýže slíže. „Skupina Metafora, ktorá mala vystúpiť ako prvá, napokon nepríde, a nahradia ju Horkýže slíže, čím sa nám podarilo v Malackách zabezpečiť najsilnejšiu hudobnú zostavu,“ potešil nás Julo Viršík, konateľ usporiadateľskej agentúry Hit Production. Čas vystúpenia kapely zatiaľ nepoznáme, no pravdepodobne to bude až po dvadsiatej hodine.

Fun rádio prispeje obľúbenou moderátorskou dvojicou Junior a Marcel, ktorí sa na Malacky tešia a užijeme si s nimi vraj veľa srandy. Novinkou má byť atrakcia – otočný simulátor nárazu. Ako sa asi cíti človek v rolujúcom sa aute počas nehody si budeme môcť vyskúšať bezplatne. Jedla a pitia bude nadostač, nosiť si vlastné nie je vhodné. Vstupná kontrola nedovolí vstup so sklenenými fľašami ani s ostrými predmetmi.

Okolo kaštieľa je od pondelka v ohradenom areáli uložený materiál na stavbu tribúny. Pracovný ruch sa rozprúdi vo štvrtok. „Oplotený areál bude počas koncertov strážený našou bezpečnostnou službou. Na bezpečnosť návštevníkov budú dohliadať okrem policajtov aj zdravotníci a hasiči,“ uviedol Julo Viršík. Striekajúca fontána spríjemní prostredie počas horúcej soboty, keď predpovede sľubujú tropických 37 stupňov Celzia, no aj ona bude ohradená plotom.

Tesne pred podujatím ľudia začali húfne zháňať vstupenky, ktoré na okamih akoby zmizli z predaja, no už sú všetky predajné miesta doplnené, takže ich dostanete v TIK-u Malacky, v kníhkupectve Ľubica, v sieti Ticketportal, ale aj v aute Dohody, ktoré sa pohybuje po Malackách a okolí.  

Text, foto: Tatiana Búbelová  
Ďalšie
Šport
23. 5. 2024
Atléti idú do celoštátneho finále Detskej P-T-S

Atletické preteky pre staršie amladšie žiactvo – Detská P-T-S – budú mať vpiatok 24. mája…

Zobraziť celý článok
Šport
23. 5. 2024
Boxer Niko Sivák má republikový bronz

Komárno, 204 boxerov z 51 oddielov zcelého Slovenska – to boli majstrovstvá Slovenska vboxe žiakov…

Zobraziť celý článok