16. 11. 2015
Na benefičnom koncerte Svitania vystúpi aj Nela Pocisková

V nedeľu 22. novembra sa vo františkánskom kostole uskutoční už 12. ročník Benefičného koncertu Svitania. Program každoročne podporujú známe osobnosti, ktoré vystupujú bez nároku na honorár. Tentokrát sa môžete tešiť na speváčku a herečku Nelu Pociskovú, operného speváka Martina Malachovského, ale aj čestného občania Malaciek, herca Alfréda Swana. Moderátorkou tohto ročníka je herečka Karin Haydu.

Odozva účinkujúcich poteší
Vyskladať plejádu účinkujúcich v tomto roku nebolo náročné. „Pozitívna odozva nás vždy poteší a v tomto roku sme boli v relatívne krátkom čase úspešní,“ vravia organizátori. Popri celoslovensky známych menách nebudú chýbať ani domáci – dvojica Zuzana Alenová – Pucherová a Matej Fischer. Vystúpia tiež klienti neziskovej organizácie Vstúpte. Pozvanie na účinkovanie prijali aj speváčka z Trnavy Jana Andevská a mladá talentovaná organistka Laura Tománková. Osviežujúcim spestrením iste bude vystúpenie päťčlennej a capelly For You. 
 

Dotlač vstupeniek
„Veľmi nás teší, že vstupenky sa minuli šmahom ruky, a preto sme už dali urobiť dotlač ďalších päťdesiatich,“ prezradili nám vo Vstúpte minulý týždeň. Hneď v pondelok 16. novembra nám však organizátori oznámili, že aj dotlačené lístky sa už tiež predali. Spolu so Vstúpte sa úprimne tešíme, že Malačania majú chuť pomáhať aj touto formou.

Text: L. Vidanová/-red-

Ďalšie
Voľný čas
Podujatia
18. 7. 2024
Modelárska šou už tento víkend

Prvé tohoročné letné stretnutie leteckých modelárov sa uskutoční už tento víkend (20. a 21. júla).…

Zobraziť celý článok
Šport
Voľný čas
17. 7. 2024
Cyklotrasy: otázky verejnosti (3)

Náš seriál opravidlách cestnej premávky na cyklotrasách avich okolí pokračuje ďalším dielom. Znovu…

Zobraziť celý článok