V piatkovom zápase prvej šestice extraligy mužov (10. januára), v súboji druhého tímu s tretím, zdolali stolní tenisti súpera z východu Slovenska 6:3. O tri body sa postaral Erik Illáš, dvomi bodmi prispel Adam Brat a jedným Branislav Kalužný.
O deň neskôr, v sobotu 11. januára, sa hral zatiaľ najdlhší zápas v sezóne. Malačania zdolali družstvo okolo bývalého hráča Malaciek Jaromíra Truksu až v závere. Po prvýkrát sa rozhodovalo až vo štvorhre. O body sa postarali Erik Illáš (2,5), Adam Brat (2,5) a jedným bodom prispel Vladimír Jančí.
Týmito dvoma dôležitými výhrami sa naši muži vyhli štvrťfinále a už tri zápasy pred koncom extraligy sa kvalifikovali priamo do semifinále.
MSK Malacky – MŠK VSTK Vranov 6:3
MSK Malacky – TJ STO Nižná 6:4
Najbližšie sa naši stolní tenisti predstavia opäť doma. V pondelok 27. januára o 18.00 h privítajú úradujúceho majstra republiky Vydrany. Ďalšie kolo extraligy žien nás čaká v sobotu 25. januára o 10.00 h v Malackách pôde proti ŠKST Bratislava.
Text a foto: PR





Turnaj mladých šachistov
Základná škola Dr. J. Dérera hostila už 51. ročník turnaja, určeného pre mladých šachistov. Počtom…
Mladí basketbalisti víťazne
Chlapci TJ Strojár vkategórii U12 zvíťazili na Festivale mládeže Slovenska vŠamoríne. Vyhrali…