Možno sa vám to akosi nezdá, ale Mikuláš už je predo dvermi. Poriadne mrazy sme si síce ešte „neužili“, ale už na budúcu stredu nám ujo v červenom komplete nadelí do čižiem sladkosti.
Pri tejto príležitosti mesto Malacky s Mestským centrom kultúry každoročne pripravujú happeningové podujatie s názvom Možno príde i Mikuláš, ktoré sa koná v Zámockom parku. A inak to nebude ani tento rok. Už o 17.00 h sa rozpúta predstavenie plné anjelov a čertov, no chýbať nebudú ani Zuzka a Katka Winklerové či duo Aratron Aspis.
Žiaci literárno-dramatického odboru základnej umeleckej školy sa predstavia vo Vianočnom sne a tešiť sa môžete aj na ohňostroj. No a ak nikto z vás nevyvedie veľkú galibu, pravdepodobne príde aj Mikuláš.
Text: N. Slobodová, foto: S. Osuský
Centrum voľného času prichádza s projektom pre deti, školy i voľnočasové…
Centrum voľného času Malacky vyhlasuje pri príležitosti Dňa Zeme environmentálny autorský…
Čo robí zle? Nič. Preto je majsterkou Slovenska
Odchovankyňa malackej atletiky Michaela Salayová má za sebou naozaj ťažký rok. Pred minuloročnou…