27. 10. 2010
Most otvorený už vo štvrtok od 15.00 hod.
Malacky sa konečne dočkali! Vo štvrtok 28. októbra o 14.00 hod. bude za účasti župana Pavla Freša, primátora mesta Jozefa Ondrejku a generálneho riaditeľa Regionálnych ciest Bratislava a.s. Milana Valašika oficiálne otvorený zrekonštruovaný úsek diaľničného privádzača. Týmto by sme chceli pozvať všetkých záujemcov, ktorí budú mať čas a chuť, aby sa prišli prejsť pešo po moste a prípadne sa môžu dozvedieť aj informácie o technológii a postupoch od prítomných odborníkov. Pre automobily bude most sprístupnený o cca 15.00 hod.

Mesto Malacky by týmto chcelo poďakovať všetkým účastníkom cestnej premávky za ich pochopenie, ústretovosť, trpezlivosť a ohľaduplnosť pri prechádzaní mestom za týchto sťažených podmienok. Počas celého obdobia nebol zaznamenaný žiaden incident, havária, či dopravný kolaps a vodiči sa veľmi ohľaduplne a trpezlivo správali pri čakaniach na železničnom priecestí, alebo pri uvoľňovaní cesty pre vozidlá záchranných zložiek.

Havarijný stav mosta sa začal odstraňovať 21. júla 2010 a vyžiadal si od Bratislavského samosprávneho kraja celkovú investíciu vo výške 600 tisíc eur.

/iša/
Ďalšie
Šport
23. 6. 2026
Dárius šokoval konkurenciu

Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…

Zobraziť celý článok
Šport
23. 6. 2026
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta

Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…

Zobraziť celý článok