10. 6. 2016
Mladí stolní tenisti s medailami

Cez víkend 4. – 5. júna sa v Čadci uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v stolnom tenise v kategórii mladšie žiactvo. Naše mesto reprezentovali Sára Bilkovičová a Félix Ivančo.

Obaja trénujú pod vedením koordinátorky štátnej reprezentácie Lucie Čolovičkovej v Stolnotenisovom centre v Rači. Sára, vekovo ešte najmladšia žiačka, si odniesla cennú bronzovú medailu v štvorhre. Félix, ktorý hrá za mladších žiakov už poslednú sezónu, získal striebro v dvojhre, štvorhre aj v zmiešanej štvorhre. Obom mladým talentom patrí za úspešnú reprezentáciu Malaciek poďakovanie. Veľká vďaka patrí aj ich trénerke L. Čolovičkovej, pretože úspechy sa v stolnom tenise – tak ako aj v iných športoch – rodia na tréningu.
 

Text, foto: R. Ivančo

Ďalšie
Šport
23. 6. 2026
Dárius šokoval konkurenciu

Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…

Zobraziť celý článok
Šport
23. 6. 2026
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta

Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…

Zobraziť celý článok