10. 6. 2016
Mladí stolní tenisti s medailami

Cez víkend 4. – 5. júna sa v Čadci uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v stolnom tenise v kategórii mladšie žiactvo. Naše mesto reprezentovali Sára Bilkovičová a Félix Ivančo.

Obaja trénujú pod vedením koordinátorky štátnej reprezentácie Lucie Čolovičkovej v Stolnotenisovom centre v Rači. Sára, vekovo ešte najmladšia žiačka, si odniesla cennú bronzovú medailu v štvorhre. Félix, ktorý hrá za mladších žiakov už poslednú sezónu, získal striebro v dvojhre, štvorhre aj v zmiešanej štvorhre. Obom mladým talentom patrí za úspešnú reprezentáciu Malaciek poďakovanie. Veľká vďaka patrí aj ich trénerke L. Čolovičkovej, pretože úspechy sa v stolnom tenise – tak ako aj v iných športoch – rodia na tréningu.
 

Text, foto: R. Ivančo

Ďalšie
Služby
Oznamy
26. 6. 2026
Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej

Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…

Zobraziť celý článok
Šport
25. 6. 2026
Športové hry malackej mládeže 2026

(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…

Zobraziť celý článok