26. 3. 2013
Mladá skupina Pandora pokrstila debutový album

Vysvietené pódium, efektne pripravené nástroje, v pozadí hrá pravá rocková hudba…Atmosféra hodná príchodu rockovej legendy. Omyl. Na takto pripravené pódium Spoločenského domu MCK vstúpila štvorica mladých chalanov, ktorí odpálili riadnu šou.

Rockové zoskupenie s názvom Pandora pokrstilo v sobotu 23. marca svoj prvý album Všetci za jedného. Ešte predtým však prichádzajúcim hosťom atmosféru spríjemnila sólová speváčka Alena Bullová, ktorá odspievala niekoľko piesní.

Spomínanú šou v podaní Igora Holku (21), Daniela Štefanoviča (19 ), Tomáša Marikoviča (21) a Petra Bartoníka (17) si nenechal ujsť žiaden fanúšik so širokej základne, ktorú chlapci v Malackách majú. Počas koncertu sa nechali počuť, že si už síce stihli zahrať v niekoľkých mestách na Slovensku, no doma je to jednoznačne najlepšie. Po niekoľkých odohratých skladbách sa posedávajúce a postávajúce publikum zmenilo na rozpálený dav, ktorý sa razom objavil tesne pod pódiom.

Mená krstných otcov chlapci neprezradili až do samotného večera. Asi po hodine zábavy sa na pódiu objavil Peter Deák zo skupiny Karpina a Otto Weiter, ktorý kedysi pôsobil vo viacerých rockových formáciách. Najznámejšie sú asi Makar Čudra či IF, s ktorými sa stal uznávaným fenoménom rockovej scény. Pri krstení chlapcom zaželal veľa úspechov a priznal, že živiť sa rockovou hudbou je dnes náročné. „Ja dnes spievam nemám auto, nemám motorku, ale srdcom som stále rocker,“ poznamenal s úsmevom Otto Weiter.
Po pokrstení cédečka destilátom známej značky a efektnom hodení do publika zábava pokračovala ďalej.

Mladíci spolu pôsobia zatiaľ len dva roky. Vydanie debutového albumu by ich však mohlo posunúť o ďalší, veríme, že úspešný krok ďalej. Želáme veľa úspechov!


Text, foto: N. Slobodová

 

Ďalšie
Spoločnosť
Podujatia
Oznamy
19. 4. 2024
Bezplatné právne poradenstvo pre všetkých

Slovenská advokátska komora pri príležitosti Dňa advokácie pripravuje bezplatné právne poradenstvo…

Zobraziť celý článok
Šport
19. 4. 2024
Malí futbalisti na medzinárodnom turnaji

V nedeľu 14. apríla sa malí futbalisti zprípravky Žolíka Malacky zúčastnili na medzinárodnom…

Zobraziť celý článok