29. 1. 2013
Mini ľadový hokej – turnaj o pohár primátora mesta
Chceli by ste sa stretnúť s legendárnym Jozefom Golonkom alebo ďalšou osobnosťou slovenského hokeja Zdenom Cígerom? Stačí sa prísť pozrieť na Mini ľadový hokej žiakov o pohár primátora mesta Malacky, ktorý sa uskutoční v stredu 30. januára 2013 od 9.00 do 13.00 h na ľadovej ploche v Zámockom parku v Malackách.
Organizátorom podujatia je CVČ Malacky, ZŠ Záhorácka 95, Malacky a Komisia pre vzdelávanie, mládež a šport pri MsZ v Malackách. Na podujatí sa predstavia žiaci všetkých základných škôl z Malaciek, ale napr. aj chlapci zo ZŠ Plavecký Štvrtok, ZŠ Rohožník, ZŠ Závod a pozvanie prijali aj družstvá z Bratislavy.

Zaujímavé bude sledovať, či si víťaz predchádzajúcich troch ročníkov, ZŠ Záhorácka, Malacky udrží neporaziteľnosť a obháji prvenstvo v konkurencii žiakov hokejovej akadémie Zdena Cígera alebo hokejového výberu žiakov ZŠ Tbiliská, Bratislava, v ktorom by mal nastúpiť napríklad aj syn kapitána HC Slovan Bratislava, slovenského zástupcu v KHL, Jána Lipianskeho.

Novinkou budú tiež originálne hokejové dresy, ktoré ZŠ Záhorácka, Malacky získala prostredníctvom Nadácie Volkswagen Slovakia, v rámci projektu “Škola na ľade”, a ktoré budú spomienkou na súčasných, ale aj bývalých významných európskych a zámorských hokejistov. Neváhajte a príďte povzbudiť mladé talenty na ľade, k dispozícii bude aj bufet a hudobné ozvučenie.

Petr Filip

plagát sa otvorí v novom okne
Ďalšie
Oznamy
Voľby
29. 5. 2024
Hlasovanie do prenosnej volebnej schránky -Voľby do Európskeho parlamentu 2024

Volič, ktorý sa v deň konania volieb nemôže dostaviť do volebnej miestnosti zo závažných, najmä…

Zobraziť celý článok
Šport
Spoločnosť
Školstvo
28. 5. 2024
Športové hry malackej mládeže 2024 - propozície

Vpiatok 31. mája sa vmalackých školách uskutoční tradičné podujatie Športové hry malackej mládeže.…

Zobraziť celý článok