Priatelia, milé deti a všetci duchom stále deti!
Na sídlisko Juh opäť zavíta Mikuláš. Príde v pondelok 5. decembra o 17. hodine na ulicu F. Malovaného. V sprievode anjelov a čertov rozsvieti vianočný stromček, vyzdvihne poštu pre Ježiška a rozdá zaslúženú odmenu všetkým deťom. Privítať Mikuláša nám príde pomôcť aj kamarát všetkých detí, kakaovník Igor Adamec. Po dvoch rokoch sa budeme môcť znovu stretnúť a urobiť si fotky s Mikulášom. Príďte s nami naplno načerpať atmosféru blížiacich sa Vianoc. Tešíme sa na vás.
Text: -šh-, foto: archív

Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej
Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…
Športové hry malackej mládeže 2026
(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…