2. 12. 2015
Mestský adventný veniec v MsÚ

Pri príchode do budovy Mestského úradu na Radlinského ulici nikto nezapochybuje, že Vianoce sa blížia: vo vestibule svieti vianočný strom a horí prvá sviečka na mestskom adventnom venci. Počas prvej adventnej nedele ho v Kostole Nepoškvrneného počatia Panny Márie požehnal dekan našej farnosti Ján Hudec. Veniec uvili šikovné ruky našej záhradníčky, pani Jarmily Nízkej, ktorá ho pre mesto vyrába každoročne. Sama si tvorí návrhy a ako povedala, je to pre ňu veľká radosť. Srdečne jej za to ďakujeme.
Každú nedeľu zapálime ďalšiu sviečku, a tak nás ich svetlo bude sprevádzať až do Vianoc.

Text: -lubi-, foto: -otano-

Ďalšie
Školstvo
Ekonomika a rozvoj
19. 6. 2026
Kuchyňa na Dérerke stále dýcha novotou

Končiaci sa školský rok znamená, že Základná škola Dr. J. Dérera má za pomaly sebou prvý rok…

Zobraziť celý článok
Samospráva mesta
Oznamy
Aktuality
19. 6. 2026
Mestský úrad bude v pondelok 22. júna zatvorený

Mestský úrad Malacky oznamuje verejnosti, že v pondelok 22. júna 2026 bude mestský úrad zatvorený.…

Zobraziť celý článok