Tradičné mestské oslavy ako prvé začalo občianske združenie Zlatý vek. Vo štvrtok 4. 10. sa jeho členovia v hojnom počte stretli v jedálni Spojenej školy sv. F. Assiského. Kytičky, príhovor primátora, slová vďaky adresované dlhoročnej predsedníčke Alžbete Dubajovej, ale aj hudobný program žiakov a učiteľov ZUŠ, to všetko si dopriali účastníci ešte pred tým, než si pochutnali na chutnom občerstvení.
Text, foto: -tabu-
Dárius šokoval konkurenciu
Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta
Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…