Primátor mesta Juraj Říha počas rokovania mestského zastupiteľstva 25. júna odovzdal menovacie dekréty riaditeľkám škôl zvoleným vo výberových konaniach: Lívii Spustovej (ZUŠ) a Silvii Gabrielovej (MŠ).
Obom novozvoleným riaditeľkám zablahoželal k úspechu vo výberovom konaní a zaželal im veľa úspechov v nových pozíciách. Lívia Spustová, Dis. art. nastupuje na post riaditeľky Základnej umeleckej školy 1. júla a PaedDr. Silvia Gabrielová prevezme vedenie Materskej školy 13. júla.
Text, foto: -red-
Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej
Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…
Športové hry malackej mládeže 2026
(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…