19. 9. 2012
Memoriál Karola Oreského - pozvánka

Pozývame všetkých basketbalistov a basketbalistky, aby si prišli zahrať v sobotu 22. 9. do telocvične na Štúrovej ulici v Malackách. Či si aktívny hráč alebo si už dávno tenisky zavesil na kliniec, príď podporiť kamarátov a, samozrejme, tvoj obľúbený šport. Takisto by sme v hľadisku radi videli všetkých, ktorí sa prídu pozrieť na malacký basketbal, či už ste rodina, kamaráti alebo len náhodní okoloidúci. Vítaní sú všetci!

Predstavia sa družstvá:
1. Legendy (B. Orth, P. Oreský a spol…)
2. Muži A (Ambra, Andrla, Ondruš)
3. Muži B (Režný, Bujnovský, Škoda, Gvozdjak)
4. Mladí Muži (Pištelák, Uher, Čech, Kurák)
5. Starší žiaci (Medrický, Kujan, Pukančík)
6. Ženy (Marcová, Spustová, Matúšková, Vosátková)

Šesťčlennú skupinu tímov uzatvorilo družstvo neuveriteľných a úžasných malackých basketbalistiek, ktoré pred dvomi týždňami obsadilo 2. miesto na basketbalovom turnaji v Trnave. Každý, kto si príde zahrať a nie je z uvedených družstiev, sa nemusí báť. Stačí prísť a určite sa v tímoch miesto nájde. Počas celého dňa sa budú hrať zápasy medzi jednotlivými družstvami. Podrobný rozpis bude do konca týždňa zverejnený na internete. Bude pripravené aj občerstvenie pre hráčov i divákov.

Pre pobavenie hráči zorganizujú súťaž v streľbe trojok a kto vie, možno sa nájdu aj odvážlivci na smečiarsku súťaž. prestávke medzi zápasmi vyberieme jedného diváka, ktorý bude mať možnosť vyhrať tajnú super cenu. Jediné, čo bude musieť urobiť, je trafiť loptu do koša z polovice ihriska.

Karol Ivančík

Ďalšie
Šport
5. 6. 2023
Boris Bojanovský je tretíkrát majstrom SR 

Basketbalová extraliga má za sebou sezónu 2022/2023. Siedmy finálový zápas v pondelok 29. mája…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
1. 6. 2023
Verejnosť proti humanitárnemu centru

Na rokovanie mestského zastupiteľstva 30. mája prišli obyvatelia mesta vo vyššom počte než obvykle…

Zobraziť celý článok