19. 9. 2012
Memoriál Karola Oreského - pozvánka

Pozývame všetkých basketbalistov a basketbalistky, aby si prišli zahrať v sobotu 22. 9. do telocvične na Štúrovej ulici v Malackách. Či si aktívny hráč alebo si už dávno tenisky zavesil na kliniec, príď podporiť kamarátov a, samozrejme, tvoj obľúbený šport. Takisto by sme v hľadisku radi videli všetkých, ktorí sa prídu pozrieť na malacký basketbal, či už ste rodina, kamaráti alebo len náhodní okoloidúci. Vítaní sú všetci!

Predstavia sa družstvá:
1. Legendy (B. Orth, P. Oreský a spol…)
2. Muži A (Ambra, Andrla, Ondruš)
3. Muži B (Režný, Bujnovský, Škoda, Gvozdjak)
4. Mladí Muži (Pištelák, Uher, Čech, Kurák)
5. Starší žiaci (Medrický, Kujan, Pukančík)
6. Ženy (Marcová, Spustová, Matúšková, Vosátková)

Šesťčlennú skupinu tímov uzatvorilo družstvo neuveriteľných a úžasných malackých basketbalistiek, ktoré pred dvomi týždňami obsadilo 2. miesto na basketbalovom turnaji v Trnave. Každý, kto si príde zahrať a nie je z uvedených družstiev, sa nemusí báť. Stačí prísť a určite sa v tímoch miesto nájde. Počas celého dňa sa budú hrať zápasy medzi jednotlivými družstvami. Podrobný rozpis bude do konca týždňa zverejnený na internete. Bude pripravené aj občerstvenie pre hráčov i divákov.

Pre pobavenie hráči zorganizujú súťaž v streľbe trojok a kto vie, možno sa nájdu aj odvážlivci na smečiarsku súťaž. prestávke medzi zápasmi vyberieme jedného diváka, ktorý bude mať možnosť vyhrať tajnú super cenu. Jediné, čo bude musieť urobiť, je trafiť loptu do koša z polovice ihriska.

Karol Ivančík

Ďalšie
Samospráva
Oznamy
15. 4. 2024
Stavebný úrad je oddnes do stredy zatvorený

Oznamujeme verejnosti, že z dôvodu školenia je od pondelka 15. apríla do stredy 17. apríla…

Zobraziť celý článok
Práca
Oznamy
12. 4. 2024
Materská škola hľadá zamestnanca na pozíciu učiteľ/ka

Materská škola, Jána Kollára 896, 901 01  Malacky  informuje o voľnom pracovnom mieste. Názov…

Zobraziť celý článok