30. 5. 2012
MDD sa blíži

Nezmeškajte poslednú príležitosť získať zadarmo výlet parným vlakom do Bojníc. Súťaž o lístky sa končí o niekoľko hodín, tak neváhajte. Celodenný výlet parným vlakom ťahaným lokomotívou 498.104 Albatros do Bojníc organizuje 2. júna pri príležitosti MDD Albatros klub pri RD Bratislava. Do súťaže nám venoval 9 lístkov. Keďže o lístky je veľký záujem, presúvame termín uzávierky z polnoci 30. mája na polnoc 31. mája.

Ak sa vám nechce ísť mimo Malaciek, tak môžete súťažiť o detské lístky na predstavenie cirkusu JO-JOO, ktorý bude v Malackách do 3. júna. Venoval nám 12 detských vstupeniek. Platia pre dieťa do 15 rokov v sprievode dospelej platiacej osoby.

Do polnoci 31. mája nám na media@malacky.sk napíšte, ako ste strávili MDD minulý rok. Nezabudnite uviesť kontaktné údaje.

A ak už teda nejdete mimo Malaciek, nezabudnite na DEŇ DETSKEJ RADOSTI, ktorý pre tých najmenších pripravuje mesto Malacky. V sobotu, 2. júna sa bude na kúpalisku v Malackách celý deň súťažiť, spievať, športovať a hlavne zabávať. Organizátori robia v týchto dňoch na kúpalisku posledné prípravy, ceny pre víťazov súťaží sú kúpené a nič už nebráni tomu, aby bola prvá júnová sobota naozajstným dňom detskej radosti. Neprekazí ju snáď ani počasie, pripravené sú totiž aj bazény.

V tomto prípade nemusíte o vstupenky na podujatie súťažiť, vstup je totiž voľný pre deti aj pre ich rodičov.

Program podujatia zabezpečuje mesto Malacky v spolupráci so Základnou umeleckou školou, Centrom voľného času, Mestským centrom kultúry a školami a škôlkami. Deň detskej radosti sa ponesie v znamení motta „ZUŠ baví deti i dospelých“. Registrácia detí na kúpalisku sa začne o 9.30 h a potrvá do 10.00 hod, keď bude Deň detskej radosti oficiálne otvorený. Našich najmenších poteší nafukovací hrad, trampolína, bludisko, detské chodúle, hojdačky a maľovanie na tvár. Starší si môžu zastrieľať z luku, zahrať si  minigolf, ruské kolky, plážový volejbal alebo sa okúpať. Nebude chýbať spev a súťaž o Malackú superstar. Organizátori i spoluorganizátori počítajú s nabitým programom najmenej do 16.00 h.

V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie ruší!

– mija, tabu –

www.narodnicirkus.cz

www.albatrosklub.sk

 

Ďalšie
Spoločnosť
Podujatia
Oznamy
19. 4. 2024
Bezplatné právne poradenstvo pre všetkých

Slovenská advokátska komora pri príležitosti Dňa advokácie pripravuje bezplatné právne poradenstvo…

Zobraziť celý článok
Šport
19. 4. 2024
Malí futbalisti na medzinárodnom turnaji

V nedeľu 14. apríla sa malí futbalisti zprípravky Žolíka Malacky zúčastnili na medzinárodnom…

Zobraziť celý článok