Dlho očakávaný vrchol sezóny mažoretiek Majstrovstvá Slovenska v mažoretkovom športe sa uskutočnili v Martine. V rôznych súťažných kategóriách si zmeralo sily viac než 30 súborov z celého Slovenska. Malacké mažoretky zabojovali s miniformáciou mix kadet Hannah Montana, ktorá získala striebornú priečku a titul I. vicemajster Slovenska. S veľkou formáciou a defilé baton kadet sa po sčítaní bodov ocitli na 8.mieste. Dievčatá si domov nepriviezli len titul, ale aj množstvo nových zážitkov a skúseností do budúcnosti.
V mene klubu by sme chceli poďakovať za ústretovosť a finančnú pomoc primátorovi mesta Malacky pánovi RNDr. Jozefovi Ondrejkovi, starostovi obce Kostolište pánovi Mgr. Hubertovi Danihelovi, GALL CAFÉ – LÁB, teda rodine Galovičovej, rodine Fedrovej a všetkým ostatným sponzorom, ktorí podporovali klub počas celého roka. Veľká vďaka patrí rodičom, z ktorých sa stala jedna veľká ELLA-rodina a hlavne trénerke Ing. Daniele Bukovskej za trpezlivosť, obetavosť a dosiahnuté výsledky.
V dňoch 6. 9. 2014 a 13. 9. 2014 bude klub ELLA prijímať nové členky vo veku od 4 do 11 rokov. Nábor sa uskutoční v KD v Kostolišti v čase od 9.00 do 12.00 h. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať aj na adrese : mazoretkyella@gmail.com.
– text, foto: ELLA /krátené/-

Vďaka za každú kvapku krvi
Vpriestoroch štátneho gymnázia sa už po tretíkrát vtomto roku konala Prednostova kvapka krvi.…
Prichádzajú ďalšie eurofondy
Začiatkom októbra sme informovali, že mesto získalo dotáciu 2,8 milióna € na centrum pre deti so…
