7. 5. 2020
Materská škola: ako funguje v čase pandémie
Počas tejto situácie čerpá väčšina učiteliek minuloročnú dovolenku. Tie, ktoré nečerpajú,  vypracúvajú plány v súlade s témami  v našom školskom vzdelávacom programe Kvietok.  Na základe svojich plánov pripravujú súbory aktivít, ktoré posielajú elektronickou formou rodičom. Aby mohli s deťmi pracovať všetci rodičia, na našej webovej stránke v sekcii Aktivity s deťmi sú – podľa tém na daný mesiac – zverejnené súbory aktivít na inšpiráciu. Sú to pracovné listy, námety na tvorbu s deťmi, básničky, hádanky, aktivity zamerané na grafomotoriku, jazykové schopnosti, matematické predstavy či priestorovú orientáciu. Aktivity budeme aktualizovať vždy k danému mesiacu a k daným týždenným témam.
 
Predškoláci dostali pracovné zošity, s ktorými pracujú počas školského roka, aby mohli pokračovať v ich vypracúvaní. K dispozícii je aj naša školská psychologička, ktorá poskytuje rodičom individuálne poradenstvo a  materiál zameraný pre individuálnu  potrebu dieťaťa. Kontakt je zverejnený na webe materskej školy www.msmalacky.edupage.org.
 
Podmienky prijatia a postup pri prijímaní detí je zverejnený na webe MŠ v sekcii Aktuality. Naša webová stránka  je pravidelne aktualizovaná. V sekcii Aktuality zverejňujeme novinky a oznamy pre rodičov. 
 
Momentálne sú priestory materskej školy prázdne. Preto toto obdobie využívame na potrebné opravy (ako je obnova náterov, oprava plotov a drobné opravy v priestoroch jednotlivých pracovísk). 

Martina Novotová, riaditeľka Materskej školy Malacky 

Ďalšie
Práca
Oznamy
31. 3. 2023
Mesto Malacky hľadá záujemcu na zabezpečenie chodu Karanténnej stanice

Mesto Malacky hľadá záujemcu na zabezpečenie chodu Karanténnej stanice. Dohodnutá práca:…

Zobraziť celý článok
Životné prostredie
31. 3. 2023
Čistíme naše mesto

S príjemnejšími vonkajšími teplotami a jarným slniečkom sa začali brigády zamerané na čistenie…

Zobraziť celý článok