2. 11. 2012
Máte už program na víkend?

Aj tento víkend ponúka v Malackách pestrú zmes akcií. V Centre voľného času si môžete vyskúšať šikovnosť vašich rúk pri výrobe originálnych lampášikov a v kine vás rozosmejú Asterix a Obelix.

VÝROBA LAMPÁŠIKOV – tvorivá nedeľa v Cvečku

Centrum voľného času vás pozýva na tvorivé dielne, ktoré sú zamerané na tvorbu a zdobenie originálnych lampášikov. Pre tých, ktorí majú chuť a šikovné ruky, máme pripravených niekoľko tipov, ako si lampáš vlastnoručne vyrobiť.
 
Deti si nepochybne užijú výrobu vlastného dielka, ako aj možnosť využiť lampášik v Svätomartinskom lampášikovom sprievode, ktorý sa uskutoční 9. novembra v Zámockom parku.

Výroba lampášikov bude v nedeľu 4. 11. o 15.00 h v priestoroch CVČ.
Prineste si so sebou škatuľku od syra.
    
Vstup na podujatie je voľný.    

PESTRÁ PONUKA KINA

Digitálne 3D Kino Záhoran má na tento víkend pripravených niekoľko filmov rôznych žánrov, na svoje si príde každý. Slovenská dokumentárna dráma Zvonky šťastia ukazuje, že aj obyčajní ľudia zo sociálne slabších pomerov majú svoje vášne a ciele a vedia si za nimi ísť. V netradičnom dokumentárnom filme SANSARA sa tvorcovia snažia zachytiť prchavé okamihy, ktoré vytvárajú náš život. Film vznikal viac ako 5 rokov v 25 krajinách a zavedie nás na posvätné miesta, do postihnutých oblastí, priemyselných zón a miest prírodných zázrakov. Vo filme nie je veľa rozprávania, podstatu tvoria pôsobivé zábery a podmanivá hudba. Tento film vám naše kino ponúka v Dolby Surround 7.1. V programe je aj ďalšie pokračovanie slávneho Asterixa a Obelixa, a k tomu netreba nič dodávať. Snáď len to, že malacké kino vám ho ponúka v 2D aj v 3D. Na sobotu je pripravená aj kriminálna dráma, thriler Bajkonur. Nemecko-rusko-kazašský film ponúka príbeh točiaci sa okolo vesmíru, chýbať však nesmie ani láska.

Viac na stránkach kina


Informácie o podutiach pripravuje Turisticko-informačná kancelária Malacky. Sledujte KALENDÁR PODUJATÍ

Ďalšie
Oznamy
Voľby
29. 5. 2024
Hlasovanie do prenosnej volebnej schránky -Voľby do Európskeho parlamentu 2024

Volič, ktorý sa v deň konania volieb nemôže dostaviť do volebnej miestnosti zo závažných, najmä…

Zobraziť celý článok
Šport
Spoločnosť
Školstvo
28. 5. 2024
Športové hry malackej mládeže 2024 - propozície

Vpiatok 31. mája sa vmalackých školách uskutoční tradičné podujatie Športové hry malackej mládeže.…

Zobraziť celý článok