2. 11. 2012
Máte už program na víkend?

Aj tento víkend ponúka v Malackách pestrú zmes akcií. V Centre voľného času si môžete vyskúšať šikovnosť vašich rúk pri výrobe originálnych lampášikov a v kine vás rozosmejú Asterix a Obelix.

VÝROBA LAMPÁŠIKOV – tvorivá nedeľa v Cvečku

Centrum voľného času vás pozýva na tvorivé dielne, ktoré sú zamerané na tvorbu a zdobenie originálnych lampášikov. Pre tých, ktorí majú chuť a šikovné ruky, máme pripravených niekoľko tipov, ako si lampáš vlastnoručne vyrobiť.
 
Deti si nepochybne užijú výrobu vlastného dielka, ako aj možnosť využiť lampášik v Svätomartinskom lampášikovom sprievode, ktorý sa uskutoční 9. novembra v Zámockom parku.

Výroba lampášikov bude v nedeľu 4. 11. o 15.00 h v priestoroch CVČ.
Prineste si so sebou škatuľku od syra.
    
Vstup na podujatie je voľný.    

PESTRÁ PONUKA KINA

Digitálne 3D Kino Záhoran má na tento víkend pripravených niekoľko filmov rôznych žánrov, na svoje si príde každý. Slovenská dokumentárna dráma Zvonky šťastia ukazuje, že aj obyčajní ľudia zo sociálne slabších pomerov majú svoje vášne a ciele a vedia si za nimi ísť. V netradičnom dokumentárnom filme SANSARA sa tvorcovia snažia zachytiť prchavé okamihy, ktoré vytvárajú náš život. Film vznikal viac ako 5 rokov v 25 krajinách a zavedie nás na posvätné miesta, do postihnutých oblastí, priemyselných zón a miest prírodných zázrakov. Vo filme nie je veľa rozprávania, podstatu tvoria pôsobivé zábery a podmanivá hudba. Tento film vám naše kino ponúka v Dolby Surround 7.1. V programe je aj ďalšie pokračovanie slávneho Asterixa a Obelixa, a k tomu netreba nič dodávať. Snáď len to, že malacké kino vám ho ponúka v 2D aj v 3D. Na sobotu je pripravená aj kriminálna dráma, thriler Bajkonur. Nemecko-rusko-kazašský film ponúka príbeh točiaci sa okolo vesmíru, chýbať však nesmie ani láska.

Viac na stránkach kina


Informácie o podutiach pripravuje Turisticko-informačná kancelária Malacky. Sledujte KALENDÁR PODUJATÍ

Ďalšie
Šport
26. 5. 2023
Majstrovstvá OPK Malacky v disciplíne M 400

Na strelnici Športovo-streleckého klubu Malacky sa 14. mája uskutočnila prvá strelecká súťaž…

Zobraziť celý článok
Práca
Oznamy
26. 5. 2023
Voľné pracovné miesto: samostatný odborný referent všeobecnej učtárne

    Mesto Malacky informuje o voľnom pracovnom mieste na Mestskom úrade Malacky. Názov pracovnej…

Zobraziť celý článok