10. 1. 2020
Máme poslednú možnosť získať Žihadielko

Malacky sa aj v tomto roku uchádzajú o detské ihrisko Žihadielko. Spoločnosť Lidl posledný raz vyhlásila súťaž, v ktorej daruje mestám a obciam na Slovensku 10 ihrísk, každé v hodnote 87 000€. Naše mesto sa do projektu zapojilo už po piaty raz a aj keď predchádzajúce pokusy nevyšli, veríme, že sa nám tentoraz podarí získať dostatočný počet hlasov.

Hlasovať za Žihadielko môžete od 13. januára do 29. februára 2020 na stránke www.zihadielko.lidl.sk. Podmienkou pre započítanie hlasu je jednorazová registrácia, ktorú je potrebné potvrdiť cez bezplatnú SMS s overovacím kódom. Hlasovať sa dá každý deň, bonusový hlas získa ten hlasujúci, ktorý zvládne jednoduchú hru „Bublinková párty“.  

Žihadielko je vybavené ôsmimi hracími prvkami a určené pre deti vo veku od 2 do 12 rokov. Dve zóny, na ktoré je ihrisko rozdelené, vyhovujú požiadavkám menších i väčších detí. Povrch ihriska tvorí špeciálna dopadová guma, v športovej časti štrk. Samozrejmosťou sú rôzne typy preliezačiek, domčeky, pieskovisko, lavičky, odpadkové koše a stojan na bicykle.

Do tohto ročníka súťaže sa prihlásilo 93 miest a obcí. Novinkou v pravidlách je, že všetky mestá a obce súťažia len v jednej kategórii, bez ohľadu na počet obyvateľov. O to viac je potrebné hlasovať čo najčastejšie. Šance na výhru môžete zvýšiť aj zdieľaním súťaže medzi svojich priateľov na sociálnych sieťach. Ďakujeme.

-red-

Ďalšie
Šport
15. 4. 2024
Úspešná súťaž karate v Malackách

Karate klub TJ Strojár Malacky aj tento rok organizoval regionálnu súťaž spodporou Asociácie…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Oznamy
15. 4. 2024
Stavebný úrad je oddnes do stredy zatvorený

Oznamujeme verejnosti, že z dôvodu školenia je od pondelka 15. apríla do stredy 17. apríla…

Zobraziť celý článok