12. 10. 2012
Máme novú poslankyňu

Od 11. októbra je členkou malackého poslaneckého zboru Ing. Mgr. Zuzana Baligová. Funkcie sa ujala na mimoriadne zvolanom zasadnutí mestského zastupiteľstva. Zuzana Baligová nastúpila na uvoľnený post po MUDr. Miroslavovi Frušovi, ktorý sa koncom septembra vzdal mandátu.

Zuzana Baligová kandidovala v komunálnych voľbách v roku 2010 v 4. volebnom obvode ako nezávislá za občiansku iniciatívu Ľudia pre Malacky. Skončila štvrtá v poradí za M. Frušom.

– mija –

Ing. Mgr. Zuzana Baligová (40) sa narodila v Bratislave, je vydatá a má jedno dieťa. Vyše dvadsať rokov pracovala v Colnej správe SR, naposledy vo funkcii vedúceho celoštátneho oddelenia colných taríf. Počas jej pôsobenia v štátnom sektore aktívne pracovala ako člen Výboru pre Colný kódex pri Európskej komisii, prednášala odborné predmety na pôde Colného inštitútu, obchodných akadémií a Ekonomickej univerzite v Bratislave. Po materskej dovolenke nastúpila do Sociálnej poisťovne v Bratislave, od 1. 2. 2012 ako vedúca vysunutého pracoviska Malacky.
Zuzana Baligová ukončila magisterské štúdium v odbore politológia a inžinierske štúdium v odbore európske rozvojové programy. Neskôr bola prijatá na doktorandské štúdium na Fakulte managementu UK, kde ako externý doktorand pôsobila na katedre ekonomiky a financií, štúdium však predčasne ukončila.

Zdroj: LPM.sk

 

Ďalšie
Šport
5. 6. 2023
Boris Bojanovský je tretíkrát majstrom SR 

Basketbalová extraliga má za sebou sezónu 2022/2023. Siedmy finálový zápas v pondelok 29. mája…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
1. 6. 2023
Verejnosť proti humanitárnemu centru

Na rokovanie mestského zastupiteľstva 30. mája prišli obyvatelia mesta vo vyššom počte než obvykle…

Zobraziť celý článok