12. 10. 2012
Máme novú poslankyňu

Od 11. októbra je členkou malackého poslaneckého zboru Ing. Mgr. Zuzana Baligová. Funkcie sa ujala na mimoriadne zvolanom zasadnutí mestského zastupiteľstva. Zuzana Baligová nastúpila na uvoľnený post po MUDr. Miroslavovi Frušovi, ktorý sa koncom septembra vzdal mandátu.

Zuzana Baligová kandidovala v komunálnych voľbách v roku 2010 v 4. volebnom obvode ako nezávislá za občiansku iniciatívu Ľudia pre Malacky. Skončila štvrtá v poradí za M. Frušom.

– mija –

Ing. Mgr. Zuzana Baligová (40) sa narodila v Bratislave, je vydatá a má jedno dieťa. Vyše dvadsať rokov pracovala v Colnej správe SR, naposledy vo funkcii vedúceho celoštátneho oddelenia colných taríf. Počas jej pôsobenia v štátnom sektore aktívne pracovala ako člen Výboru pre Colný kódex pri Európskej komisii, prednášala odborné predmety na pôde Colného inštitútu, obchodných akadémií a Ekonomickej univerzite v Bratislave. Po materskej dovolenke nastúpila do Sociálnej poisťovne v Bratislave, od 1. 2. 2012 ako vedúca vysunutého pracoviska Malacky.
Zuzana Baligová ukončila magisterské štúdium v odbore politológia a inžinierske štúdium v odbore európske rozvojové programy. Neskôr bola prijatá na doktorandské štúdium na Fakulte managementu UK, kde ako externý doktorand pôsobila na katedre ekonomiky a financií, štúdium však predčasne ukončila.

Zdroj: LPM.sk

 

Ďalšie
Šport
18. 4. 2024
Stolnotenisová mládež boduje

Stolnotenisová mládež sa za ostatné týždne zúčastnila dvoch turnajov. Spomedzi reprezentantiek a…

Zobraziť celý článok
Šport
17. 4. 2024
Záhoráci budú bojovať v skupine o 5. – 8. miesto. S Považskou Bystricou…

V stredu 10. apríla odohrali hádzanári Záhoráci Stupava/Malacky domáci extraligový zápas s…

Zobraziť celý článok