4. 6. 2019
Máme ďalší zrevitalizovaný priestor
Mesto pokračuje v sľúbenej postupnej revitalizácii vnútroblokov. Najviac sa pokročilo v 5. obvode, keď sa po vnútroblokoch na Ulici 1. mája, Ulici M. Rázusa, na rohu Pribinova – 1. mája aktuálne dokončila rekonštrukcia priestoru pri rulete. Obyvatelia bytovky číslo 37 – 41 majú zrekonštruované chodníky i prístupovú cestu. Priestorovou úpravou parkovacích miest sa mierne zvýšil ich počet a zároveň vyzerajú krajšie.
 
„Dúfam, že obyvatelia dotknutej bytovky sú spokojní a verím, že aj týmto krokom prišlo ku skultúrneniu a skvalitneniu ich života. Mesto bude aj naďalej pokračovať v rekonštrukciách chodníkov a ciest – samozrejme, nielen v našom obvode, ale podľa finančných možností na celom území, za čo mu patrí vďaka,“ povedal poslanec mestského zastupiteľstva za volebný obvod číslo 5 Pavol Tedla, ktorý bol jedným z iniciátorov revitalizácie vnútroblokov. 

Text a foto: -lp-
Ďalšie
Šport
23. 6. 2026
Dárius šokoval konkurenciu

Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…

Zobraziť celý článok
Šport
23. 6. 2026
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta

Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…

Zobraziť celý článok