7. 11. 2017
Malackí stolní tenisti bodovali na východe Slovenska
Stolní tenisti MŠK Malacky v zostave Adam Brat, Vladimír Janči, Jaromír Truksa a Branislav Kalužný v rámci extraligy mužov zabojovali na východe republiky. Prvý zápas hrali v piatok 27. októbra s Košicami a vyhrali 6:1 (Brat 2,5; Janči 0,5; Truksa 2; Kalužný 1). V sobotu 28. októbra sa chlapci presunuli do Vranova nad Topľou, kde druhý zápas zvládli takisto na výbornú – súpera zdolali 6:3 (Brat 3; Truksa 2; Kalužný 1).   

-red-
Ďalšie
Školstvo
Ekonomika a rozvoj
19. 6. 2026
Kuchyňa na Dérerke stále dýcha novotou

Končiaci sa školský rok znamená, že Základná škola Dr. J. Dérera má za pomaly sebou prvý rok…

Zobraziť celý článok
Samospráva mesta
Oznamy
Aktuality
19. 6. 2026
Mestský úrad bude v pondelok 22. júna zatvorený

Mestský úrad Malacky oznamuje verejnosti, že v pondelok 22. júna 2026 bude mestský úrad zatvorený.…

Zobraziť celý článok