10. 12. 2018
Malackí hádzanári vysoko prehrali v Prešove

V nedeľu 9. decembra Strojár Malacky v rámci pätnásteho kola hádzanárskej extraligy vycestoval na zápas do Prešova. Malačania neboli pre slovenského majstra a účastníka ligy majstrov vyrovnaným súperom a proti Tatranu Prešov prehrali 13:40.
 Od začiatku zápasu mali domáci, ktorí nastúpili v plnej sile, navrch. Strojár na východ pricestoval len s ôsmimi hráčmi. Súpisku dopĺňali dvaja brankári a už od úvodu bolo zrejmé, že hostia si z východu prinesú vysokú prehru. V dvadsiatej minúte bolo skóre už 16:3 a náskok Tatranu postupne rástol. Malačania sa v prvom polčase zmohli len na päť gólov, Tatran do prestávky viedol 21:5.
 Druhý polčas sa odvíjal v rovnakom duchu, hráči Tatranu s ľahkosťou prechádzali cez malackú obranu a pridávali ďalšie góly. Zápas, ktorý sa už v prvom polčase zmenil na exhibíciu domácich, pokračoval po prestávke demoláciou hostí zo Záhoria. Tí už pätnásť minút pred koncom prehrávali o priepastných 24 gólov. Stretnutie nakoniec Tatran Prešov vyhral v drvivom pomere 40:13.
 Pre oklieštenú malackú zostavu to bolo veľmi ťažkých šesťdesiat minút, teraz sa už naplno musí skoncentrovať na domáci zápas proti Novým Zámkom, ktorý sa odohrá v sobotu 15. decembra o 19.00.

Tatran Prešov – TJ Strojár Malacky 40:13 (21:5)
Zostava Malaciek: Dušan Roško (Marek Kuklovský) – Tomáš Baláž, Robert Baláž (3), Anur Burnazovič, Lukáš Konečný (2),  Ján Janoštiak (3), Michal Ichman (1), Roman Valachovič (3), Marijo Grab (1)

M. Binčík

26. 7. 2024
Záhoráci poznajú plán prípravných zápasov. Súperi sú aj zo zahraničia

Záhoráci Stupava/Malacky už zarezávajú v príprave na novú extraligovú sezónu aj s novými posilami.…