18. 11. 2014
Malackí futsalisti zabojovali so Žilinou

V nedeľu 16. novembra si zmerali sily futsalisti z KSF DOXX Žilina s 1. SFC Canaria Team Malacky. Zápas sa skončil nerozhodne 3:3 (3:1).

Úvod zápasu vyšiel raketovo hosťom z Malaciek, ktorí po 15 sekundách z autu otvorili skóre Černekom 0:1. Súper potom prevzal iniciatívu a po dvoch hrubých chybách v 2. a 4. minúte otočil vývoj stretnutia vo svoj prospech. Malacky sa celý polčas nevedeli dostať do tempa, viac šancí mali domáci a výsledkom toho bolo vedenie v 14. minúte 3:1. Do polčasu sa skóre nemenilo, aj keď šance boli na oboch stranách. A keď Malacky nevyužili vyložené šance Galajdu a Čeřovského, do do kabín sa išlo za stavu 3:1 pre domácich.
 

V prestávke si hostia v kabíne povedali, ako je treba hrať, a naskočili do druhého polčasu ako vymenení. Hneď v úvode polčasu Malacky nastrelili Michalovičom tyč. Domáci sa potom stiahli na polovicu ihriska, začali brániť výsledok a hrať na rýchle protiútoky. Defenzívnejšia taktika sa im vypomstila, keď v 25. minúte sa presadil po tečovanej strele Galajda, a skóre bolo 3:2. O vyrovnanie sa postaral v 29. minúte Sirota a bolo 3:3. Potom sa šance prelínali na oboch stranách, ale skóre sa nemenilo ani po Jankovičovej strele do tyče v samom závere. A keď aj domáci z protiútoku trafili tyč, zápas sa skončil spravodlivou remízou 3:3. A hostia z Malaciek si tak odviezli domov cenný bod.
 

-ts-

 

 

 

Ďalšie
Samospráva
Spoločnosť
26. 1. 2023
Špeciálna prokuratúra zastavila stíhanie primátora

 „Je nepochybné, že sa nestal skutok, pre ktorý sa vedie trestné stíhanie,“ píše sa v…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Kultúra
25. 1. 2023
Múzeum vydalo nový zborník

MCK Malacky - Múzeum Michala Tillnera vydalo nový zborník Malacky a okolie 15, zameraný na…

Zobraziť celý článok