18. 11. 2014
Malackí futsalisti zabojovali so Žilinou

V nedeľu 16. novembra si zmerali sily futsalisti z KSF DOXX Žilina s 1. SFC Canaria Team Malacky. Zápas sa skončil nerozhodne 3:3 (3:1).

Úvod zápasu vyšiel raketovo hosťom z Malaciek, ktorí po 15 sekundách z autu otvorili skóre Černekom 0:1. Súper potom prevzal iniciatívu a po dvoch hrubých chybách v 2. a 4. minúte otočil vývoj stretnutia vo svoj prospech. Malacky sa celý polčas nevedeli dostať do tempa, viac šancí mali domáci a výsledkom toho bolo vedenie v 14. minúte 3:1. Do polčasu sa skóre nemenilo, aj keď šance boli na oboch stranách. A keď Malacky nevyužili vyložené šance Galajdu a Čeřovského, do do kabín sa išlo za stavu 3:1 pre domácich.

V prestávke si hostia v kabíne povedali, ako je treba hrať, a naskočili do druhého polčasu ako vymenení. Hneď v úvode polčasu Malacky nastrelili Michalovičom tyč. Domáci sa potom stiahli na polovicu ihriska, začali brániť výsledok a hrať na rýchle protiútoky. Defenzívnejšia taktika sa im vypomstila, keď v 25. minúte sa presadil po tečovanej strele Galajda, a skóre bolo 3:2. O vyrovnanie sa postaral v 29. minúte Sirota a bolo 3:3. Potom sa šance prelínali na oboch stranách, ale skóre sa nemenilo ani po Jankovičovej strele do tyče v samom závere. A keď aj domáci z protiútoku trafili tyč, zápas sa skončil spravodlivou remízou 3:3. A hostia z Malaciek si tak odviezli domov cenný bod.

-ts-

Ďalšie
Šport
22. 10. 2024
Malačania sa stále držia čela, zvládli nervák vo Veľkých Ludinciach

Futbalisti FC Žolík Malacky zvíťazili v 13. kole 3. ligy Západ na ihrisku TJ Družstevník Veľké…