28. 10. 2014
Malackí futsalisti víťazne na domácej pôde

V úvodnom zápase na malackej pôde privítal 1. SFC Canaria Team Malacky hostí z Prievidze. Zápas začal na oboch stranách opatrne.  Po úvodných minútach bola na strane domácich strelecká prevaha. Po vyložených šanciach, ktoré Malacky nepremenili,  sa domáci tým dočkal až v 14. minúte, kedy strelec gólu Marek Zajíc rutinérsky zakončil a domáci sa dostali do vedenia 1:0. Ten istý hráč v 18. minúte strelil svoj druhý gól po nekompromisnom zakončení z kraja ihriska.

Polčas skončil priaznivejšie pre domáce mužstvo a do kabín sa išlo za stavu 2:0. Do druhého polčasu vstúpili lepšie Malacky, keď v 21. minúte sa presadil Martin Galajda a bolo 3:0. Zápas sa zlomil v rozpätí dvoch minút, kedy v 27. a 28. minúte vstrelili svoje úvodné góly v domácom drese nové posily Lukáš Černek a Andrej Jankovič a razom bolo 5:0. K slovu sa dostal aj súper, kedy v 32. minúte Matúš Sobota znížil na 5:1. Ale odpoveď prišla hneď v 32. minúte, kedy sa presadil znova Andrej Jankovič a bolo 6:1. V rozpätí dvoch minút,v 37. a 38. minúte, vstrelili Malacky ďalšie 3 góly v podaní Lukáša Černeka a Andreja Jankoviča.

Pri stave 9:1 sa už zápas len dohrával. Škoda dvoch gólov, ktoré si Malacky nechali streliť v závere stretnutia, ale to už nič nezmenilo na víťazstve Malaciek v pomere 9:3. Za predvedený výkon chválime celé mužstvo a očakávame, že podobný alebo aj lepší výkon podajú hráči v najbližšom stretnutí proti Popradu. Srdečne pozývame našich  fanúšikov futsalu na najbližší domáci zápas 7. novembra o 20.10 h v športovej hale Malina s mužstvom  FK K_Corp Poprad.

-ts-

22. 10. 2024
Malačania sa stále držia čela, zvládli nervák vo Veľkých Ludinciach

Futbalisti FC Žolík Malacky zvíťazili v 13. kole 3. ligy Západ na ihrisku TJ Družstevník Veľké…