8. 12. 2014
Malackí futsalisti na strane porazených

Malacký futsalový tím 1. SFC Canaria si meral sily s mužstvom Forever z Púchova. Zápas sa skončil 5:8 (3:3).

Úvod zápasu bol z malackej strany tragický. Po piatich sekundách hry súper mohol skórovať, ale minul bránku. Ale už v druhej minúte zápasu sa presadil Gajdošík a bolo 0:1 pre hostí. Malacky sa nevedeli dostať do zápasu, z čoho vyplynul druhý gól súpera, ktorý prišiel v šiestej minúte a bolo 0:2. Malacky si vypracovali počas prvého polčasu šance, ktoré ale končili na výborne chytajúcom Martinákovi. Vykúpenie pre Malačanov prišlo v sedemnástej minúte, keď znížil Bartoš na 1:2. Malačania sa po tomto góle zobudili a už o minútu neskôr vyrovnal Jankovič a odrazu bolo 2:2.

Malačania dobre nebránili a vyústením bol gól v dvadsiatej minúte, kedy sa  presadil Hrnčík. Malacky sa ale nevzdali a 34 sekúnd pred koncom prvého polčasu vyrovnali na 3:3 zásluhou Išunina. Do šatní sa teda išlo za nerozhodného stavu 3:3. Úvod druhého polčasu vyšiel lepšie hosťom, keď v sa dvadsiatej tretej minúte presadil Hrnčík a bolo 3:4. Ale Malacky už o minútu neskôr vyrovnali krásnou pätičkou Bartoša na 4:4. Šance sa v druhom polčase prelínali z jednej strany na druhú, až sa Malacky v 31. minúte prvýkrát v zápase dostali do vedenia.

Matejov po krásnom sóle určil stav stretnutia na 5:4 pre Malacky. Súper sa ale nevzdal. Po hrubých až kriminálnych chybách domácich v 33. minúte vyrovnal Gajdošík a bolo 5:5. Malačania zostali zaskočení. Vyústením bol ďalší gól v ich sieti, ktorý v 34. minúte strelil Hrnčík a bolo 5:6. Malacky začali dve minúty pred koncom stretnutia hrať powerplay, ktorá im však nevyšla, a v 40. minúte inkasovali do prázdnej brány. Úspešným strelcom bol Maník a stav bol 5:7. Malacky inkasovali ešte raz v 40. minúte, keď sa presadil opäť Hrnčík, ten určil konečný stav stretnutia na 5:8 pre Púchov.

-ts-

 

Ďalšie
Šport
Voľný čas
26. 2. 2024
Skvelý úvod Záhorákov v Modre základom ďalšieho víťazstva

Hádzanárom klubu HC Záhoráci Stupava/Malacky vyšiel skvele úvod stretnutia v Modre (23. februára),…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Spoločnosť
23. 2. 2024
Pozývame vás venčiť psíkov

            Strávte víkendové doobedia so psíkmi a oni vám darujú veľa lásky. Venčenie…

Zobraziť celý článok