8. 12. 2014
Malackí futsalisti na strane porazených

Malacký futsalový tím 1. SFC Canaria si meral sily s mužstvom Forever z Púchova. Zápas sa skončil 5:8 (3:3).

Úvod zápasu bol z malackej strany tragický. Po piatich sekundách hry súper mohol skórovať, ale minul bránku. Ale už v druhej minúte zápasu sa presadil Gajdošík a bolo 0:1 pre hostí. Malacky sa nevedeli dostať do zápasu, z čoho vyplynul druhý gól súpera, ktorý prišiel v šiestej minúte a bolo 0:2. Malacky si vypracovali počas prvého polčasu šance, ktoré ale končili na výborne chytajúcom Martinákovi. Vykúpenie pre Malačanov prišlo v sedemnástej minúte, keď znížil Bartoš na 1:2. Malačania sa po tomto góle zobudili a už o minútu neskôr vyrovnal Jankovič a odrazu bolo 2:2.

Malačania dobre nebránili a vyústením bol gól v dvadsiatej minúte, kedy sa  presadil Hrnčík. Malacky sa ale nevzdali a 34 sekúnd pred koncom prvého polčasu vyrovnali na 3:3 zásluhou Išunina. Do šatní sa teda išlo za nerozhodného stavu 3:3. Úvod druhého polčasu vyšiel lepšie hosťom, keď v sa dvadsiatej tretej minúte presadil Hrnčík a bolo 3:4. Ale Malacky už o minútu neskôr vyrovnali krásnou pätičkou Bartoša na 4:4. Šance sa v druhom polčase prelínali z jednej strany na druhú, až sa Malacky v 31. minúte prvýkrát v zápase dostali do vedenia.

Matejov po krásnom sóle určil stav stretnutia na 5:4 pre Malacky. Súper sa ale nevzdal. Po hrubých až kriminálnych chybách domácich v 33. minúte vyrovnal Gajdošík a bolo 5:5. Malačania zostali zaskočení. Vyústením bol ďalší gól v ich sieti, ktorý v 34. minúte strelil Hrnčík a bolo 5:6. Malacky začali dve minúty pred koncom stretnutia hrať powerplay, ktorá im však nevyšla, a v 40. minúte inkasovali do prázdnej brány. Úspešným strelcom bol Maník a stav bol 5:7. Malacky inkasovali ešte raz v 40. minúte, keď sa presadil opäť Hrnčík, ten určil konečný stav stretnutia na 5:8 pre Púchov.

-ts-

 

Ďalšie
Voľný čas
Spoločnosť
2. 2. 2023
Karnevalová paráda v Cvečku

Novučičké priestory Komunitného centra pri Cvč privítali v piatok 27. januára všetky…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Spoločnosť
Kultúra
2. 2. 2023
Dlhoročná riaditeľka CVČ odchádza do dôchodku

Utorok 31. január bol posledným pracovným dňom pre dlhoročnú riaditeľku Centra voľného času v…

Zobraziť celý článok