15. 6. 2015
Malacké nádeje v stolnom tenise: 4 medaily z majstrovstiev Slovenska

Začiatkom júna sa v obci Valaliky neďaleko Košíc zišlo 32 najlepších chlapcov a 24 najlepších dievčat, aby si zmerali svoje sily na Majstrovstvách SR mladších žiakov v stolnom tenise. Reprezentanti Malaciek si domov odniesli jednu striebornú a tri bronzové medaily.

2. miesto v štvorhre chlapcov získal Félix Ivančo so spoluhráčom Adamom Klajberom z Poproča.
3. miesto v štvorhre chlapcov získalo malacké duo Andrej Freund – Patrik Fusek.
3. miesto v zmiešanej štvorhre získal Patrik Fusek so spoluhráčkou Julkou Dzelinskou z Michaloviec.
3. miesto v dvojhre získal Félix Ivančo.

Malacky reprezentovali Sára Bilkovičová, Andrej Freund, Patrik Fusek a Félix Ivančo. Ich trénermi sú bývalí úspešní reprezentanti Jaromír Truksa a Vladimír Mihočko mladší. Našim mladým stolným tenistom srdečne blahoželáme a veríme, že raz napodobnia veľké športové úspechy svojich trénerov.

–  Radek Ivančo –

Ďalšie
Šport
23. 6. 2026
Dárius šokoval konkurenciu

Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…

Zobraziť celý článok
Šport
23. 6. 2026
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta

Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…

Zobraziť celý článok