Začiatkom júna sa v obci Valaliky neďaleko Košíc zišlo 32 najlepších chlapcov a 24 najlepších dievčat, aby si zmerali svoje sily na Majstrovstvách SR mladších žiakov v stolnom tenise. Reprezentanti Malaciek si domov odniesli jednu striebornú a tri bronzové medaily.
2. miesto v štvorhre chlapcov získal Félix Ivančo so spoluhráčom Adamom Klajberom z Poproča.
3. miesto v štvorhre chlapcov získalo malacké duo Andrej Freund – Patrik Fusek.
3. miesto v zmiešanej štvorhre získal Patrik Fusek so spoluhráčkou Julkou Dzelinskou z Michaloviec.
3. miesto v dvojhre získal Félix Ivančo.
Malacky reprezentovali Sára Bilkovičová, Andrej Freund, Patrik Fusek a Félix Ivančo. Ich trénermi sú bývalí úspešní reprezentanti Jaromír Truksa a Vladimír Mihočko mladší. Našim mladým stolným tenistom srdečne blahoželáme a veríme, že raz napodobnia veľké športové úspechy svojich trénerov.
– Radek Ivančo –








Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej
Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…
Športové hry malackej mládeže 2026
(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…