FC Žolík Malacky nebude mať v novej sezóne vlastný B tím, no jeho kmeňoví hráči zo širšieho kádra budú nastupovať v šiestoligovom OŠK Plavecký Štvrtok, kde bude tiež trénersky pôsobiť Pavol Michalovič. „Cieľom tejto spolupráce je vytvoriť vzájomne výhodný vzťah, aký sme predtým mali so Senicou, čiže aby hráči, ktorým chýba zápasová prax, mali možnosť sa rozohrať pod dohľadom nášho trénera Paľa Michaloviča, ktorý mužstvo povedie od tejto sezóny,“ povedal prezident malackého klubu Oto Kožuch. Plavecký Štvrtok už aj s malackými hráčmi začne svoje pôsobenie v VI. lige už v sobotu 13. augusta o 17.30 h zápasom proti FK Dubová.
Text: -mb-, foto: ilustr.
Dárius šokoval konkurenciu
Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta
Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…