13. 12. 2021
Malacká fitneska na majstrovstvách sveta
Barbora Vosátková sa nedávno zúčastnila na majstrovstvách sveta v bikini fitness v španielskej Santa Susanne. Vo svojej kategórii do 23 rokov a do 160 cm obsadila pekné 7. miesto. Finále jej pritom ušlo o jediný bod. 
Vosátková tento rok nosila jeden úspech za druhým, majstrovstvá však už boli pomerne neskoro.  Barborina forma vrcholila na jar a v lete. Do prípravy jej na poslednú chvíľu zasiahlo aj ochorenie. „Mala som chrípku a nebola som schopná cvičiť. Telo mi dosť stagnovalo, natiahla som veľmi veľa vody. Ani zďaleka som nebola spokojná a už dopredu som vedela, že to nebude moja top forma. Cítila som už dlhšie, že idem z posledného.“ 
Barbora sa však nevzdáva a na budúci rok sa chce pripraviť na súťaž Arnold Classic Europe, ktorú považuje za najprestížnejšie amatérske podujatie. 

Text: -jh-, foto: Instagram B. Vosátkovej

Ďalšie
Spoločnosť
Školstvo
30. 4. 2025
Holokaust a umelá inteligencia. Moderná výučba dejepisu

Dejepis nemusí byť len o faktoch, menách, názvoch a dátumoch. Ak sa k nim pridajú moderné…

Zobraziť celý článok
Šport
29. 4. 2025
Malačania v Šali nestačili

Futbalisti FC Žolík Malacky prehrali v zápase 28. kola III. ligy Západ na ihrisku Dusla Šaľa 0:2.…

Zobraziť celý článok