Futbalisti FC Žolík Malacky sa opäť predstavia v Slovnaft Cupe, ich púť pohárovým pavúkom sa začne už v posledný júlový deň. V nedeľu 31. júla v tejto súťaži už tradične vycestujú na ihrisko v Lábe, kde sa stretnú od 17.30 h s domácim OŠK Láb. S Lábom Malačania hrali v prvom kole aj v predošlých dvoch ročníkoch. V lete 2021 domácich zdolali jednoznačne 5:0, rok predtým postúpili po penaltovej dráme, keď sa zápas skončil remízou 1:1. Láb v ostatnej sezóne pôsobil v IV. lige BFZ, no pre reorganizáciu bude hrať v sezóne 2022/2023 o súťaž nižšie. Mužstvo Malaciek už v tomto zápase nepovedie Branislav Juhas, ktorý pri tíme ako hlavný tréner už pokračovať nebude.
-mb-
Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej
Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…
Športové hry malackej mládeže 2026
(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…