Novým prezidentom Slovenského zväzu florbalu (SZFB) sa stal Malačan Oto Divinský. Zvolili ho delegáti klubov v nedeľu 23. apríla počas volebnej konferencie SZFB. Na post šéfa zväzu kandidovali štyria kandidáti. Doterajší viceprezident Oto Divinský dokázal zvíťaziť už v prvom kole, keď získal nadpolovičnú väčšinu 72 hlasov. Srdečne blahoželáme a slovenskému florbalu želáme veľa úspechov.
Text: www.szfb.sk/ -red- , foto: www.szfb.sk

Športové hry malackej mládeže 2026
(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…