14. 7. 2021
Majstrovstvá Slovenska v stolnom tenise najmladších žiakov aj s účasťou Malaciek
Poslednou kategóriou –  najmladší žiaci – sa skončili majstrovstvá Slovenska v stolnom tenise pre rok 2021. Šampionát bol rozdelený na kvalifikáciu a hlavnú súťaž. Medzi najlepších 32 chlapcov a 24 dievčat sa do hlavnej súťaže prebojovala aj zverenkyňa klubu MSK Malacky Paulína Godányová.
Paulínka postúpila vďaka dvom výhram v kvalifikácii. V hlavnej súťaži postúpila zo skupiny a prebojovala sa do K.O. systému súťaže, kde obsadila konečné 9.  – 16. miesto.
Vo štvorhre nastúpila po boku Nely Kohútovej (Záhorská Bystrica), kde sa dostali medzi 8 najlepších párov. Zápas o medailu im však už nevyšiel. Rovnako skončila neskôr aj v zmiešanej štvorhre po boku Filipa Stavára (Lučenec). Paulíne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu klubu. Vďaka patrí aj jej rodičom za podporu.

Text a foto: MSK Malacky

26. 7. 2024
Záhoráci poznajú plán prípravných zápasov. Súperi sú aj zo zahraničia

Záhoráci Stupava/Malacky už zarezávajú v príprave na novú extraligovú sezónu aj s novými posilami.…