13. 6. 2014
Letné kúpalisko navštívili počas prvých dní stovky ľudí

Letné kúpalisko otvorilo tento rok pre počasie svoje brány nezvyčajne skoro, už v pondelok. Horúčavy prilákali hneď v prvých dňoch stovky ľudí.

Kúpalisko odštartovalo svoju tohtoročnú sezónu v pondelok 9. júna. Teploty okolo tridsiatky prilákali k vode mnohých. „V prvý deň mali vstup zdarma. V utorok sa už predalo 108 dospelých, 85 študentských a 133 detských vstupeniek. V stredu to bolo ešte viac. Predali sme 182 dospelých, 100 študentských a 201 detských lístkov,“ povedal nám Vladimír Mihočko, riaditeľ príspevkovej organizácie mesta AD HOC Malacky, ktorá letné kúpalisko prevádzkuje. „Na pracovné dni a školský rok sú to úctyhodné čísla. Areál sa zaplnil aj v ďalších dňoch, najväčší nápor sa však očakáva, samozrejme, cez víkend,“ dodal Mihočko.

Návštevníci kúpaliska majú k dispozícii okrem plaveckého bazéna aj tri tobogany, detský bazén,  minigolfové, volejbalové a detské ihrisko. Občerstvenie – teplé jedlá i rýchle občerstvenie – je zabezpečené v troch bufetoch. Tento rok pribudli aj dve nové hojdačk. V ponuke služieb je i poskytnutie skrinky na osobné veci a vypožičanie slnečníka a ležadla.

Do konca školského roka bude kúpalisko otvorené od 13.00 h, neskôr denne od 10.00 h do 19.00 h. Ceny sa v porovnaní s predošlým letom nijako nezmenili, naďalej je v ponuke i výhodná 10-vstupová a sezónna permanentka.

Pri návšteve kúpaliska nezabudnite na svoju bezpečnosť!!! Štatistiky ukazujú hrozivé údaje!!!

– mija –

Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
4. 12. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac december 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
30. 11. 2023
Nový podcast MALACKY NAHLAS - prvý diel

Milí Malačania, začíname s novým podcastom MALACKY NAHLAS. Budeme sa v ňom venovať dôležitým a…

Zobraziť celý článok