27. 11. 2012
Ľadová plocha je pripravená

Minulý týždeň v utorok sa začalo s montážou ľadovej plochy v Zámockom parku, ktorá je obľúbeným miestom trávenia voľného času v zimných mesiacoch. Koncom týždňa bola hotová a mohlo sa začať s tlakovými skúškami celého zariadenia. „Žiaľ, zistili sme poruchu senzora, preto sme nemohli pokračovať v skúškach chladiaceho systému. Ten sa musel objednať až z Japonska, no v stredu by sme ho vraj mali mať v Malackách,“ ubezpečil nás šéf AD HOC V. Mihočko.

Ak všetko pôjde podľa plánu, ľadovú plochu dostanú priaznivci korčuľovania do užívania 5. 12., teda presne v deň, keď do nášho mesta zavíta Mikuláš, ktorého privítame v Zámockom parku. Vstup na klzisko bude po celý deň pre všetkých zadarmo. Inak si za vstup zaplatíte 1 € (dospelý). Deti platia 0,50 € a staršie deti 0,70 €.

Ak vás pochytí náhla chuť, keď pôjdete okolo, môžete si požičať aj korčule! Na spustenie prevádzky ľadovej plochy je však potrebná jedna drobná podmienka – priaznivé počasie, čo značí, že nočná teplota by mala byť aspoň mierne pod nulou. Meteorológovia sľubujú, že to bude už od nedele!  

Text: -tabu-; Foto: -otano-

 

Viac info o prevádzke ľadovej plochy

Ďalšie
Mestská polícia
Práca
Oznamy
3. 2. 2023
Mestská polícia Malacky prijme príslušníka

Mesto Malacky vyhlasuje prijímacie konanie na obsadenie miesta – príslušník Mestskej polície…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Spoločnosť
2. 2. 2023
Karnevalová paráda v Cvečku

Novučičké priestory Komunitného centra pri Cvč privítali v piatok 27. januára všetky…

Zobraziť celý článok