27. 11. 2012
Ľadová plocha je pripravená

Minulý týždeň v utorok sa začalo s montážou ľadovej plochy v Zámockom parku, ktorá je obľúbeným miestom trávenia voľného času v zimných mesiacoch. Koncom týždňa bola hotová a mohlo sa začať s tlakovými skúškami celého zariadenia. „Žiaľ, zistili sme poruchu senzora, preto sme nemohli pokračovať v skúškach chladiaceho systému. Ten sa musel objednať až z Japonska, no v stredu by sme ho vraj mali mať v Malackách,“ ubezpečil nás šéf AD HOC V. Mihočko.

Ak všetko pôjde podľa plánu, ľadovú plochu dostanú priaznivci korčuľovania do užívania 5. 12., teda presne v deň, keď do nášho mesta zavíta Mikuláš, ktorého privítame v Zámockom parku. Vstup na klzisko bude po celý deň pre všetkých zadarmo. Inak si za vstup zaplatíte 1 € (dospelý). Deti platia 0,50 € a staršie deti 0,70 €.

Ak vás pochytí náhla chuť, keď pôjdete okolo, môžete si požičať aj korčule! Na spustenie prevádzky ľadovej plochy je však potrebná jedna drobná podmienka – priaznivé počasie, čo značí, že nočná teplota by mala byť aspoň mierne pod nulou. Meteorológovia sľubujú, že to bude už od nedele!  

Text: -tabu-; Foto: -otano-

 

Viac info o prevádzke ľadovej plochy

Ďalšie
Šport
18. 4. 2024
Stolnotenisová mládež boduje

Stolnotenisová mládež sa za ostatné týždne zúčastnila dvoch turnajov. Spomedzi reprezentantiek a…

Zobraziť celý článok
Šport
17. 4. 2024
Záhoráci budú bojovať v skupine o 5. – 8. miesto. S Považskou Bystricou…

V stredu 10. apríla odohrali hádzanári Záhoráci Stupava/Malacky domáci extraligový zápas s…

Zobraziť celý článok