8. 12. 2014
Krv pre Kamila – prosba o pomoc!

Náš syn Kamil Ftáčnik je hospitalizovaný na Klinike hematológie (jednotka intenzívnej starostlivosti a transplantačné oddelenie) na Antolskej ulici v Bratislave. Má vážnu hemolytickú anémiu. Už od 28. novembra toho roku denne dostáva krv. Jeho krvná skupina je veľmi vzácna – AB Rh faktor negatív. Prosím tých, ktorí by ste boli ochotní darovať krv aj  inej krvnej skupiny, o pomoc, ktorá mu veľmi pomôže. Každá kvapka krvi je potrebná.

Ak by ste sa rozhodli darovať krv, môžete to urobiť v národných transfúznych staniciach v Bratislave. Prosíme vás, vypýtajte si potvrdenie o darovaní na meno Kamil Ftáčnik, hospitalizovaný na Klinike hematológie na Antolskej. Obraciame sa na vás s touto veľkou prosbou pre svojho milovaného syna, ktorého doma čaká manželka Miška s 9-mesačnou dcérkou Alesskou a o 7 mesiacov sa bude pýtať na svet ďalší malý Ftáčnik.

Potvrdenia o darovaní krvi pre Kamila Ftáčnika noste na recepciu MsÚ v Malackách, kde ich stačí vhodiť do škatuľky označenej nápisom KRV PRE KAMILA.

Manželia Ftáčnikovci/ -red-

 

Ďalšie
Šport
Voľný čas
20. 2. 2024
Po úspešnom nultom ročníku prišiel úspešný prvý

Minuloročná premiéra amatérskeho volejbalového turnaja zmiešaných tímov bola úspešná, a tak po…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Sociálna oblasť
Oznamy
20. 2. 2024
Štatistický úrad vykonáva v Malackách zisťovanie o príjmoch a životných…

Slovenská republika sa prostredníctvom Štatistického úradu SR zapojila do realizácie Zisťovania o…

Zobraziť celý článok