8. 12. 2014
Krv pre Kamila – prosba o pomoc!

Náš syn Kamil Ftáčnik je hospitalizovaný na Klinike hematológie (jednotka intenzívnej starostlivosti a transplantačné oddelenie) na Antolskej ulici v Bratislave. Má vážnu hemolytickú anémiu. Už od 28. novembra toho roku denne dostáva krv. Jeho krvná skupina je veľmi vzácna – AB Rh faktor negatív. Prosím tých, ktorí by ste boli ochotní darovať krv aj  inej krvnej skupiny, o pomoc, ktorá mu veľmi pomôže. Každá kvapka krvi je potrebná.

Ak by ste sa rozhodli darovať krv, môžete to urobiť v národných transfúznych staniciach v Bratislave. Prosíme vás, vypýtajte si potvrdenie o darovaní na meno Kamil Ftáčnik, hospitalizovaný na Klinike hematológie na Antolskej. Obraciame sa na vás s touto veľkou prosbou pre svojho milovaného syna, ktorého doma čaká manželka Miška s 9-mesačnou dcérkou Alesskou a o 7 mesiacov sa bude pýtať na svet ďalší malý Ftáčnik.

Potvrdenia o darovaní krvi pre Kamila Ftáčnika noste na recepciu MsÚ v Malackách, kde ich stačí vhodiť do škatuľky označenej nápisom KRV PRE KAMILA.

Manželia Ftáčnikovci/ -red-

 

Ďalšie
Samospráva
Spoločnosť
26. 1. 2023
Špeciálna prokuratúra zastavila stíhanie primátora

 „Je nepochybné, že sa nestal skutok, pre ktorý sa vedie trestné stíhanie,“ píše sa v…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Kultúra
25. 1. 2023
Múzeum vydalo nový zborník

MCK Malacky - Múzeum Michala Tillnera vydalo nový zborník Malacky a okolie 15, zameraný na…

Zobraziť celý článok