Aj naše kino sa dočkalo. Piatok 22. mája bol ten deň, keď sa doň opäť vrátili diváci. Zatiaľ síce v obmedzenom počte (maximálne 15 divákov na jedno predstavenie), bez bufetu, ale zato s novou kvalitou obrazu. V kine totiž funguje nový moderný laserový projektor, ktorý pribudol vďaka dotácii Audiovizuálneho fondu a mesta Malacky.
Niektoré kiná na Slovensku ešte neotvorili a tvrdia, že sa im pre hŕstku divákov neoplatí premietať. V Malackách sa na to pozeráme inak. „Straty samozrejme máme a budeme ich postupne rátať, ale pre nás sú najdôležitejší diváci. Veľmi sme sa na ich návrat do hľadiska kinosály tešili. Každého jedného diváka si vážime, preto sme sa rozhodli premietať aj pre obmedzený počet ľudí,“ povedala riaditeľka Mestského centra kultúry Jana Zetková. V týchto dňoch sa rozbieha komunikácia s predstaviteľmi filmových distribučných spoločností.
-lp-/-otano-
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…
Malacky na európskej cyklomape
Deti aich rodičia, žiaci, študenti, manažéri, seniori – tých všetkých stretávame vmeste na…