29. 10. 2014
Kandidáti na primátora si vyžrebovali reklamnú plochu

Predtým ako dnes 29. októbra oficiálne odštartovala predvolebná kampaň k blížiacim sa komunálnym voľbám, si kandidáti na post primátora vyžrebovali plochu, kde môžu byť na mestských betónových valcoch uverejnené ich plagáty.

Žrebovanie jednotlivých plôch na skružiach zabezpečuje rovnosť propagácie jednotlivých kandidátov na zariadeniach v majetku mesta. Mesto pristúpilo k rozdeleniu reklamných plôch na základe zákona č. 346/1990 Zb. o voľbách do orgánov samosprávy obcí a tiež na základe VZN mesta Malacky č. 3/2005 o poskytovaní priestoru na predvolebnú kampaň zo strany mesta Malacky.
 
V Malackách máme 7 skruží, resp. betónových valcov, na ktoré možno umiestňovať reklamné plagáty. Sú situované na týchto miestach: Na brehu, medzi OD Lidl a Billa; Pribinova ul., pri AFK; Sasinkova ul., pred ŠH Malina; Mierové nám., pri PNS; Ul. Duklianskych hrdinov, pri NsP; Nádražná ul., pri lekárni; Sídlisko JUH, pri potravinách Jednota.

Horné sektory skruží sa vymedzili pre možnosť propagácie kandidátov na primátora a dolné sektory skruží sa vymedzili pre možnú propagáciu kandidátov na poslancov do MsZ. Kandidáti na primátorov žrebovali svoje plochy v utorok 28. októbra. To, ako to dopadlo, zrejme uvidíte už onedlho na vlastné oči. Výsledky žrebovania si však môžete pozrieť aj na webe mesta v sekcii Mesto – Samospráva mesta – Voľby – Komunálne voľby.

Text, foto: N. Slobodová

 

 

 

Ďalšie
Práca
Oznamy
9. 7. 2024
Centrum voľného času hľadá vychovávateľa

Centrum voľného času v Malackách hľadá kreatívneho, všestranného, flexibilného, zodpovedného,…

Zobraziť celý článok
Šport
Voľný čas
8. 7. 2024
Vojtech Planka vystúpil na Gerlach

Rekreačný bežec a zanietený turista Vojtech Planka zdolal pred pár dňami Gerlachovský štít. Vôbec…

Zobraziť celý článok