5. 6. 2013
Kam cez víkend? AKTUALIZOVANÉ

Najbližší víkend ponúka v meste a okolí toľko podujatí, že nie je možné ich všetky stihnúť. Aby sa vám lepšie rozhodovalo, ponúkame prehľad:

Deň detskej radosti
Populárne podujatie sa malo uskutočniť na Deň detí, pre počasie však bolo odložené. Druhý pokus je naplánovaný na 8. júna, všetko však záleží od počasia. Pre aktuálne informácie čítajte každý deň www.malacky.sk. Program podujatia TU.

Veterán Rallye
AMK Veterán Malacky vás srdečne pozýva na priateľské stretnutie veteránov,  ktoré sa uskutoční v areáli Kamenný mlyn v sobotu 8. júna. Pripravená je jazda kolóny historických vozidiel (aj cez Malacky), výstava vozidiel, športovo-kultúrny program i večerná opekačka pri táboráku. Viac info TU.

PALCULIENKA – Detské baletné predstavenie
Základná umelecká škola vás pozýva na detské baletné predstavenie Palculienka, ktoré sa uskutoční 8. júna v Kultúrním domčeku o 16.00 h. Vstup je voľný. Choreagrafiu pripravila Mgr. Tatjana Volárová a na pódiu sa predstavia žiaci predprípravného a prípravného ročníka TO ZUŠ (deti vo veku od 3 do 6 rokov). Viac informácií v PLAGÁTE.

Rozprávková nedeľa
Mestské centrum kultúry Malacky pozýva detičky a ich rodičov  na posledné predstavenie v rámci cyklu Rozprávková nedeľa v divadelnej sezóne 2012/2013. Bude sa konať v nedeľu 9. júna o 17.00 h. v Kultúrním domečku (Kino), na Hviezdoslavovej ul. č.3 v Malackách. Divadlo Žihadlo s predstavením Klaun Pepele zabaví malých i veľkých rozprávkovou klauniádou a popri tom vyhlási víťaza súťaže O najlepšieho detského diváka. Viac info v PLAGÁTE.

Výstava obrazov a fotografií Zrodenie
V Malackom kaštieli je od 6. júna otvorená výstava Zrodenie. Dvaja mladí umelci, bratia Róbert a Martin Hrubošovci zo Záhoria, chcú ukázať predovšetkým zanietenie v umení, maľbe a fotografii. Na výstave môžete vidieť napríklad aj zamrznutú hudbu zachytenú analógovým fotoaparátom. Viac o výstave TU.

Záhorácky pohár
Medzinárodný turnaj Záhorácky pohár je najstarším turnajom v boxe organizovaný na Slovensku. Tento rok je to už 18. ročník, ktorý sa uskutoční v Letnom ringu Aliho Reisenauera (na ulici 1. mája) v sobotu 8. júna. Záhorácky pohár je jediný turnaj svojho druhu. Boxujú proti sebe dve zmiešané družstvá, v ktorých sú obsadené všetky vekové kategórie. Spestrením tohtoročného turnaja bude duel žien. Pripravené je aj občerstvenie a tombola. Viac o podujatí TU.

Hasičská súťaž
Okresný výbor Dobrovoľnej požiarnej ochrany Malacky pozýva verejnosť na okresné kolo hry Plameň, ktorá sa uskutoční v sobotu, 8.  júna o 9.00 h v priestoroch Záchrannej brigády hasičského a záchranného zboru v Malackách, vchod z Pezinskej ulice. Tešíme sa na vašu účasť.

Memoriál Petra Patscha. POZOR ZMENA!
Z dôvodu krajne nepriaznivého počasia a povodňovej situácii v okolí riek Dunaja a Moravy – teda časti trasy pripravovaného cyklomaratónu  – sa rozhodol organizačný výbor preložiť termín konania 3. ročníka Memoriálu Petra Patscha z 8. júna na 15. JÚNA 2013. Viac informácií na wwbe SCK Záhorák.

 

Ďalšie
Práca
Oznamy
12. 4. 2024
Materská škola hľadá zamestnanca na pozíciu učiteľ/ka

Materská škola, Jána Kollára 896, 901 01  Malacky  informuje o voľnom pracovnom mieste. Názov…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
História
12. 4. 2024
Boli sme sa pozrieť na Enigmu z Malaciek

20. marca sa vBrne začala výstava, ktorej hlavnou hviezdou je stroj Enigma, pochádzajúci zleteckej…

Zobraziť celý článok