15. 8. 2013
Kam cez víkend?

Aj tento týždeň sme pre vás zosumarizovali podujatia v Malackách a okolí.

Letný koncert malackých kapiel
V sobotu 17. 8. sa v Zámockom parku v rámci Kultúrneho leta uskutoční letný koncert mladých malackých skupín. Svoju tvorbu predstavia kapely Rebelent, Storm of Eternity, Sigishoara, Achsar a Down to Hell. Koncert je naplánovaný na 16.00 h.

Prechádzky Zámockým parkom
Nezabudnite na špeciálne letné prechádzky Zámockým parkom so sprievodcom. Ten vám prezradí napríklad aj to, ako vyzeral Zámocký park v minulosti, ako a na čo ho využívali Pálfiovci, aká je história kaplnky, ktorá sa nachádza v útrobách Zámockého parku, a aké vzácne dreviny tu rastú. Stretneme sa v sobotu o 13.45 h pred Malackým kaštieľom.

Rozprávková nedeľa
Tento víkend sa uskutoční aj Rozprávková nedeľa s tvorivou dielňou a sokoliarmi. Tento raz sa o 17.00 h na lúke pred Malackým kaštieľom predstaví Divadlo Agape s rozprávkou Kapitán Kotvička. Tvorivá dielnička sa začína o 16.00 h.
Plagát

Slávnosti v okolí
V Rohožníku
sa tento víkend uskutočnia Obecné slávnosti 2013. V Záhorskej Vsi zase pripravili podujatie Dni uhranského somíca. Nebude tu chýbať dychovka, vystúpenie mažoretiek, vystúpenie Dua Yamaha a zábava do neskorých nočných hodín.
Viac

Navštíviť môžete aj hodové slávnosti v Plaveckom Štvrtku. Pripravených je množstvo súťaží, tombola, krojovaný sprievod a zahrá i cimbalovka.
Viac

No a na hodové slávnosti sa tešia aj v Stupave. Tie sú spojené s oslavami 520. výročia udelenia mestských privilégií Stupave uhorským kráľom Vladislavom II. Jagelovským
Viac

Spracovala: N. Slobodová
Kalendár podujatí pripravuje TIK Malacky

 

Ďalšie
Voľný čas
Spoločnosť
Celomestské podujatia
Kultúra
6. 12. 2023
Horí prvá sviečka na adventnom venci

Kostolom Nepoškvrneného počatia Panny Márie v Malackách sa vnedeľu 3. decembra niesli tóny…

Zobraziť celý článok
Bezpečnosť
Oznamy
4. 12. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac december 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok